Опубліковано відео з найбільш стильними силуетами зі знаменитих фільмів

Блогер Jacob T.Swinney змонтував чотирихвилинне відео, де зібрані найбільш стильні силуети з кіно. Силуети можуть використовуватись, щоб виразити величезну палітру емоцій.

Можуть створювати відчуття напруги, ізольованості, демонструвати самотність персонажа. Або ж навпаки показувати романтичне бачення світу, наділяти персонажа неймовірними здатностями та робити його культовим.

У відео використані кадри з більш ніж 80-ти знакових кінокартин. Серед яких знаковий кадр зі стрічки «Інопланетянин» (1982) Стівена Спілберга, що прикрасив логотип компанії режисера Amblin Entertainment.

Також у підбірці використані кадри з інших відомих фільмів Спілберга. Наприклад, у фільмі «Індіана Джонс: У пошуках втраченого ковчега» (1981) за допомогою силуетів режисер демонструє спеку пустелі.

Кадри з фільму «Як боягузливий Роберт Форд вбив Джесі Джеймса» (2007) демонструють чудову роботу оператора Роджера Дікінса. У всіх фільмах, що він знімав, силует з’являється хоча б один раз. Тож він спокійно може давати майстер-класи з використання цього прийому. Здебільшого потребу у його застосуванні диктує сюжет та сцена, проте часто це відбувається інстинктивно.

Також, не можна обійти стороною використання силуетів у фільмі «Психо» (1960) Альфреда Гічкока. Уся драматичність кульмінаційної сцени фільму досягається тим, що перед глядачем лише силует вбивці.

Силует є неймовірно сильним інструментарієм кіно. Часто він може не лише передавати настрій сцени, а й охарактеризовувати увесь фільм.

https://vimeo.com/112001790

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....