Опублікований трейлер другого сезону серіалу «Розповідь служниці»

У мережі з’явився новий трейлер другого сезону серіалу «Розповідь служниці».

Другий сезон складатиметься з 13 епізодів і буде сфокусований на вагітності Фредової. Та на пошуках її дочки в утопічній державі Гілеад.

Дія нового сезону буде розгортатися окремо від роману Етвуд. За словами виконавчого продюсера «Розповідь служниці» Уоррена Літтлфілда, другий сезон також матиме на меті розповісти як з’явилася Республіка Гілеад.

Виконавиця головної ролі Елізабет Мосс зазначила, що нові серії будуть дуже похмурими: «похмурішими, ніж перший сезон, – якщо це можливо».

Крім виконавиці головної ролі, на екрані також знову з’являться Джозеф Файнс, Івонн Страховськи, Саміра Вайлі, Алексіс Бледел, Енн Доуд і Макс Мінгелла. Також в одному з епізодів другого сезону головну роль буде грати Маріса Томей.

Прем’єра продовження відбудеться 25 квітня цього року.

Перший сезон серіалу  «Розповідь служниці», знятий на основі роману Маргарет Етвуд, в минулому році став справжнім тріумфатором церемонії вручення теленагород «Еммі». Він  здобув перемогу відразу в шести категоріях.

У цьому році премія «Золотий глобус» принесла в колекцію проекту ще дві статуетки – в номінації «Кращий драматичний серіал» і «Краща актриса драматичного серіалу».

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....