Опублікований фінальний трейлер фільму «Дедпул 2»

Кінокомпанія 20th Century Fox опублікувала фінальний трейлер супергеройського фільму «Дедпул 2»,в якому розповідається про нових героїв і про команду «X-Force».

«Дедпул 2» заснований на коміксах Роба Лайфелда і Фабіна Ніціезе видавництва Marvel Comics. Є сиквелом картини, що вийшла в 2016 році і одинадцятим фільмом з кіносеріі «Люди Ікс».

Режисером стрічки виступив Девід Літч. Головні ролі в картині виконують Райан Рейнольдс, Морена Баккарін, Т. Дж. Міллер, Леслі Аггамс, Бріанна Хільдебранд, Стефан Капічіч, Зазі Бітц, Джош Бролін і Джек Кьосі.

У новому фільмі головний герой Уейд Вілсон битиметься з антагоністом по імені Кейбл. Допомагатимуть йому перемогти зло герої-мутанти Доміно, Колос і Надзвукова Боєголовка.

Як розповідалося в першій частині, Дедпул став побічним продуктом програми збройних сил під назвою «Зброя Х», в результаті чого отримав неймовірну силу, спритність і фактор зцілення, а разом з тим був знівечений і м орал ьно виснажений.

Перша частина фільму «Дедпул» стала найкасовішим серед усіх фільмів з рейтингом R в історії, зібравши в прокаті 783 112 979 $. За підсумками року «Дедпул» увійшов в багато списки кращих фільмів 2016 року, в тому числі від видань Digital Trends, Wired. Читачі видання IGN вибрали його найкращим фільмом року. Редакція Toronto Sun назвала його кращим кінокоміксом року.

В українському прокаті «Дедпул 2» з’явиться 16 травня 2018 року.

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....