Опубліковано фільм, знятий за сценарієм робота

Опубліковано перший в історії фільм, знятий за сценарієм, що написаний штучним інтелектом. Картина зветься Sunspring. Її режисером виступив Оскар Шарп. Скрипт для стрічки був згенерований рекуррентною LSTM-мережею, автори якої назвали її «Бенджамін».

Програма «вивчила» кілька десятків науково-фантастичних сценаріїв 80-90-х років. І на основі цієї інформації згенерувала унікальний текст.

Картина була створена в рамках секції «Зніми фільм за 48 годин» кінофесту Sci-Fi London. Sunspring потрапив у десятку серед сотень фільмів конкурсної програми.

На розробку «Бенджаміна» пішло близько року. Спочатку програма навчилася простежувати послідовність літер. Потім зрозуміла логіку в послідовності слів і пропозицій. У підсумку вона стала здатна генерувати тексти. Єдине, що не вдалося програмі – придумувати імена персонажам. Тому у фільмі всі вони іменуються однією літерою: H, H2 і C.

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....