Одного разу з Дедпулом: трейлер різдвяної версії Дедпула 2

Трейлер фільму «Одного разу з Дедпулом», який став різдвяної версією «Дедпула-2», опублікувала студія 20th Century Fox на своєму ютуб-каналі.

Фільм отримав рейтинг PG-13, що означає небажаний перегляд картини дітям до 13 років, а не R, як первісний реліз. Так, новою версією полюбилася історії тепер зможуть насолодитися і наймолодші глядачі.

У новій версії фільму не буде сцен з жартами для дорослих, але з’являться спеціально зняті різдвяні сцени.

Дитяча версія «Дедпула 2» стане пародією на казкові фільми Disney. Сюжет заснований на стрічці 1987 року «Принцеса-наречена», яка розповідає про вигадану країну Флорін, де живе прекрасна дівчина Лютик.

Райан Рейнольд, який виступив в ролі продюсера і сценариста нового «Дедпула» заявив, що зніметься в цій картині, якщо гроші з продажів підуть на благодійність і він викраде Фреда Севіджа (один з акторів «Принцеси-нареченої»).

Судячи з трейлеру, Рейнольдсу в ролі балакучого Дедпула все ж вдалося викрасти Фреда. А це означає, що кожен долар від кожного проданого квитка піде благодійної організації Fuck Cancer, що допомагає хворим на рак.

«Одного разу з Дедпулом» випустять в обмежений американський прокат 12 грудня.

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....