Про покемонів знімуть повнометражну анімацію

Ажіотаж навколо покемонів обіцяє остаточно перерости в психоз. Кінокомпанія Legendary заявила про свої плани випустити анімаційний фільм про цих знаменитих істот. Він буде називатися «Детектив Пікачу». Головного героя цієї стрічки іноземна преса вже встигла назвати новим персонажем «Всесвіту Покемонів».

Протагоніст стрічки буде носити кепочку і збільшувальну лінзу, як у Шерлока Холмса. Комп’ютерна гра з таким персонажем з’явилася в лютому цього року.

У кількох країнах світу в цьому місяці почав діяти додаток доповненої реальності Pokemon Go, який дозволяє шукати, ловити і тренувати покемонів. Гра викликала небувалий ажіотаж, в результаті якого зокрема, акції компанії-розробника Nintendo виросли на 25%.

А перша гра про покемонів вийшла в світ у 1996 році. З тих пір вона розійшлася тиражем в 279 млн. копій. Разом із тим існує анімаційний серіал про покемонів, який налічує 19 сезонів.

https://youtu.be/Y9j9RWkPstc

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....