Незвичайні домашні тварини в кіно

Тварини часто стають одними з ключових персонажів багатьох фільмів. Сюжети, зав’язані на появі на екрані братів наших менших, часто стають справжньою окрасою кіно. Ми відібрали найбільш незвичайних і дивакуватих кіношних звірів.

Сова Едвіг з «Гаррі Поттеру»

Сова в цьому фільмі – далеко не найбільш екзотична тварина в порівнянні з фантастичними вихованцями Хаггріда. Однак коли Едвіг вмирає, всі в кіно хором кричать: «О, ні!!!»

Мавпа в «Мальчишнику у Вегасі-2»

Кмітлива мавпа допомагає торговцям наркотиками непомітно розносити білий порошок по клієнтам.

Щур у «Рататуї»

Щурик з феноменальними кухарськими здібностями робить переполох у всьому місті, підкоривши своїми здібностями навіть самого зубастого кулінарного критика Антуана Его.

Голуби в «Псі привиді, шляху самурая» і «Любові і голубах»

І у фільмі Джима Джармуша про чорношкірого самурая, і в цій радянській кінокласиці, мабуть, найкрасивіші епізоди – коли головні герої доглядають за голубами і випускають їх у небо.

Тхір Рудольфо в «А ось і Поллі»

Єдина причина появи цього фільму в списку – комічність того, як героїня тягне сліпого тхора, а він постійно натикається головою на будь-які меблі.

Свиня в «Аризонскій мрії» та «Бейбі»

Емір Кустуріца часто вводить у свої фільми тварин, відмічаючи в них особливий магнетизм. В одному зі своїх інтерв’ю режисер сказав, що тварини є «сполучною ланкою між минулим і сьогоденням кожної людини».

Козел Фабіан у «Вавилоні ХХ»

Філософ з української глибинки Фабіан постійно розмовляє своїм козлом-тескою. У фільмі ці два персонажа мають алегоричне значення, уособлюючи тваринне і духовне начала в людині.

Всі разом в «Ейс Вентурі» і «Бадді»

Якщо вам не припав до душі жоден звір із цього списку – придивіться до вихованців фанатичних захисників природи Ейс Вентури або Бадді. Тут дійсно є що вибрати…

ЧИТАТИ ЩЕ