Названі переможці премії “Еммі”

17 вересня в Лос-Анджелесі відбулася 69-а церемонія вручення премій «Еммі». Головним тріумфатором цього року став серіал «Розповідь служниці», що здобув перемогу в номінації «Найкращий драматичний серіал».

Серіал знятий за романом канадської письменниці Маргарет Етвуд й розповідає про тоталітарне суспільство майбутнього, де жінок утримують в таборах, щоб вони народжували дітей генералам, чиї дружини на це не здатні.

Статуетку «Еммі» за найкращу режисерську роботу отримав режисер серіалу Рід Морано, а за найкращий сценарій – Брюс Міллер.

Виконавиця головної ролі в серіалі Елізабет Мосс стала «Найкращою актрисою драматичного серіалу». Її колезі по «Розровіді служниці» Енн Дауд вручили статуетку в номінації «Найкраща жіноча роль другого плану в драматичному серіалі».

Ще одним тріумфатором вечора став міні-серіал «Велика маленька брехня», знятий за однойменним романом Ліян Моріарті. Цей проект став «Найкращим міні-серіалом». Ніколь Кідман визнали «Найкращою актрисою в міні-серіалі». А за ролі другого плану в цьому серіалі нагородили Александра Скарсгарда та Лору Дерн.

Найращим актором драматичного серіалу американська телеакадемія визнала Стерлінга Брауна за роботу в серіалі «Це ми». Статуетку за найкращу чоловічу роль другого плану в драматичному серіалі вручили Джону Літгоу за його роботу в серіалі «Корона» . А за найкращу чоловічу роль у міні-серіалі нагородили Різа Ахмеда, який зіграв в «Одного разу вночі».

Перемогу в комедійному жанрі отримав серіал «Віце-Президент». «Еммі» за найкращу чоловічу і жіночу роль у комедійному серіалі здобули Дональд Гловер («Атланта») і Джулія Луї-Дрейфус («Віце-президент»).

Відзнаки «Найкраща чоловіча роль другого плану в комедійному серіалі» та «Найкраща жіноча роль другого плану в комедійному серіалі» дісталися Алеку Болдуїну та Кейт МакКіннон за «У суботу ввечері в прямому ефірі».

В найбільшій кількості номінацій цього року висувався серіал «Світ Дикого Заходу». Він претендував на 22 нагороди

Найкращим телефільмом цього року названо «Чорне дзеркало: Сан-Джуніперо».

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....