Наталі Портман в трейлері драми «Голос світла»

Вийшов трейлер драми «Голос світла», в якій Наталі Портман зіграла поп-зірку. На знімальному майданчику до неї приєдналися актори Джуд Лоу і Стейсі Мартін. Ролик опубліковано на YouTube-каналі Neon.

Стрічка розповідає історію молодої співачки Селекти, яка стає популярною завдяки трагічними обставинами.

Фільм умовно розділений на дві частини. Дія першої відбувається в 1999 році і розгортається навколо двох сестер-підлітків – Селести і Елеонори. Переживши травму, пов’язану зі стріляниною, вони складають пісню і співають її, намагаючись привернути увагу менеджера.

Наступна частина мюзиклу переносить глядачів в 2017 рік, коли Селеста стала поп-зіркою і вже сама виховує доньку-підлітка.

Фільм знімає Брейді Корбет – молодий режисер і актор, лауреат Венеціанського кінофестивалю, відомий за фільмами «Тринадцять», «Забавні ігри». Музику до картини писала співачка і композитор Sia.

Цікаво, що спочатку на роль Селести була обрана зірка фільму «Дівчина з татуюванням дракона» Руні Мара, але пізніше вибула з проекту.

За образ Портман у фільмі відповідає художник по костюмах Кері Лангерман – серед її найяскравіших робіт фільм Уеса Андерсона «Королівство повного місяця».

Прем’єра фільму «Голос світла» відбулася 4 вересня в рамках Венеціанського кінофестивалю.

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....