Розпочинаються зйомки фільму “Ефір”

1 вересня у Львові та Львівській області розпочнуться зйомки повнометражного художнього фільму «Ефір» режисера Кшиштофа Зануссі, що створюється за підтримки Держкіно.

«Ефір» – це історія про військового лікаря, який на початку ХХ століття проводить наукові експерименти з метою отримати владу над іншими людьми. Дія фільму розгортається в часи Першої світової війни на кордоні між Україною та Австро-Угорською імперією, на теренах української Галіції та Поділля.

Головні ролі у фільмі виконують відомі європейські актори Яцек Понедзялек з Польщі, Жольт Ласло з Угорщини та молодий український актор Остап Вакулюк.

Для зйомок у стрічці також запрошені українські актори Станіслав Колокольніков, Марія Рябошапка, Олександр Логінов, Остап та Дмитро Ступка.

Проект «Ефіру» став одним із переможців Дев’ятого конкурсного відбору Держкіно та отримав державну підтримку розміром 16 млн 650 тис. грн. Загальна вартість виробництва фільму становить 61 млн грн.

Фільм створюється також за підтримки Польського Інституту та Міністерства культури Польщі, Угорського й Литовського кіноінститутів.

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....