На ОМКФ покажуть один із кращих документальних фільмів останніх років

На сьомому Одеському Міжнародному Кінофестивалі (ОМКФ) відбудеться показ документального фільму «Людина». Картина являє собою цикл коротких тематичних інтерв’ю з людьми з багатьох країн, змонтованих упереміж із панорамними зйомками різних куточків планети.

Творці стрічки ставили собі за мету створити максимально широке уявлення про те, що значить бути людиною в сучасному світі.

Автором картини виступив всесвітньо відомий режисер і фотограф Янн Артюс-Бертран. Він особисто представить фільм на ОМКФ. Показ відбудеться 22 липня о 21:30 на Ланжеронівському узвозі.

У цій стрічці досліджується людство. Однак для аналізу використовується не статистика, а обличчя, погляди, слова й унікальні історії, що допомагають розкрити глибину душі кожного з безлічі героїв.

Зйомки проходили в 60 країнах. Фільм включає інтерв’ю 2020 осіб, які говорили на 63 різних мовах. Всім їм ставили однакові питання.

Прем’єра «Людини» відбулася на генеральній асамблеї ООН. Потім вона показувалася на кінофестивалях у Венеції, Копенгагені, Загребі тощо. А на документальному кінофестивалі в Амстердамі (IDFA) стрічка була удостоєна другого приза глядацьких симпатій.

Янн Артрюс-Бертран отримав всесвітню популярність завдяки проекту «Земля, побачена з неба». Ця виставка зібрала понад 200 млн. глядачів у ста країнах світу. Він є послом Доброї Волі ООН, кавалером Ордена Почесного Легіону і володарем безлічі інших нагород.

У 2009 році Янн Артюс-Бертран спільно з Люком Бессоном зняв свій дебютний документальний фільм «Дім», який став однією з найуспішніших картин, присвячених довкіллю, за останні десятиліття.

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....