Мелані з «Віднесених вітром» святкує 101 рік

101 рік виповнився одній з останніх нині живих актрис-легенд голлівудської “золотої ери” Олівії де Хевілленд. Дворазовий лауреат і ще тричі номінант премії «Оскар», виконавиця ролей більш ніж у 50-ти фільмах, серед яких «Віднесені вітром», де вона втілила образ Мелані Гамільтон. Її партнерами на майданчику були Еррол Флінн, Вів’єн Лі, Кларк Гейбл, Джеймс Кегні, Монтгомері Кліфт, Річард Бертон і Бетт Девіс.

У червні цього року королева Єлизавета II присвоїла їй титул Дами-командорра Ордена Британської імперії, тим самим зробивши актрису найнайстаршою серед усіх, хто коли-небудь удостоївся цього звання.

Свою кінокар’єру вона почала в 1935 році і знімалася в кіно до кінця 80-х, проте потім продовжила зніматися на телебаченні. У своїх спогадах пресі де Хевілленд розповідала як Еррол Флінн ділився з нею своїми любовними переживаннями, як Ернест Хемінгуей запрошував її на кінні прогулянки, а Вів’єн Лі просила передати листи своєму коханому Лоренсу Олів’є.

Пам’ятає Олівія і як рознімала свою подругу Бетт Девіс з Джоан Кроуфорд. В міні-серіалі Райана Мерфі «Ворожнеча», що вийшов нещодавно, роль Олівії вишукано втілила Кетрін Зета-Джонс.

За визнанням актриси секрет її довголіття – прекрасна генетика. Адже молодша сестра Олівії – Джоан Фонтейн також довгожителька, яка прожила 96 років.

Сестри все життя були суперницями і їх протистояння стало притчею во язицех. «Я першою вийшла заміж, першою отримала «Оскар», і якщо я помру першою, то Олівія просто вибухне від люті – я поб’ю її і тут», – стверджувала Фонтейн.

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....