Майкл Кейн розповів, що репетирує кожен рядок у сценарії тисячу разів

83-річний британський актор сер Майкл Кейн розповів у нещодавньому інтерв’ю, що кожен рядок сценарію він повторює близько тисячі разів. «При цьому я ніколи не використовую дзеркало. Я роблю це в будь-якому місці, де б не перебував. Просто сиджу і промовляю рядок за рядком», – уточнює Кейн.

Незважаючи на свій почесний вік, актор продовжує активно зніматися. Щорічно виходить по два-три фільми з його участю. Наразі в кінотеатрах іде «Ілюзія обману 2», в якій актор виконав одну з другорядних ролей. А в наступному році обіцяє вийти стрічка про дідів-авантюристів «Піти красиво», в якій Кейн зіграв одного з протагоністів.

Також актор зізнався, що останнім часом підготовка до кожної нової ролі займає у нього вдвічі більше часу, ніж раніше.

«Ми могли б ходити на пляж у Майамі, або відпочивати на яхті десь на півдні Франції, або прогулюватися в нашому саду, або годувати качок у нашому ставку, або Майкл міг би побути з нашими онуками. Та замість усього цього він знову і знову береться за свої рядки зі сценаріїв. Їх вивчення вже стало його способом життя», – розповідає дружина актора.

Усього в кар’єрі Кейна близько 120 ролей. Він шість разів номінувався на «Оскар», з яких двічі – перемагав.

https://www.youtube.com/watch?v=MpbqRtJraF4

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....