Краща пропозиція: дивитися онлайн

Драму «Краща пропозиція» зняв італійський режисер Джузеппе Торнаторе – лауреат Оскара. Фільм вийшов в кращих традиціях європейського кіно. Він неспішний з глибоким філософським змістом і підтекстом. У головних ролях Джеффрі Раш, Джим Стерджесс, Дональд Сазерленд і Сільвія Хукс. Картина вийшла на екрани в 2013 році, але і зараз залишається актуальною, улюбленої багатьма шанувальниками хорошого кіно.

Сюжетна лінія

Верджіл Олдман – колекціонер, досвідчений експерт у сфері мистецтва, керуючий великим аукціоном. У нього є власна величезна колекція справжніх творів мистецтва, яку він здобув обманним шляхом разом зі своїм другом і спільником Біллі Уістлер. На аукціонах Олдман видає ці роботи за низькопробні копії, його друг купує їх за заниженою в десятки разів ціною.

Верджіл Олдман боїться жінок, а справжнє життя йому замінює світ мистецтва, в який він занурений в головою. Все змінюється, коли його наймає таємнича незнайомка Клер Іббетсон. Вона представляється спадкоємицею багатих батьків, які після смерті залишили їй особняк з численними творами мистецтва. Вона планує продати їх з аукціону. І в цьому їй має допомогти Олдман. У Клер боязнь відкритого простору, вона живе самітницької життям в особняку. У ній Олдман бачить споріднену душу і поступово закохується.

При оцінці, реставрації та опису майна Клер Олдману допомагає молодий талановитий механік Роберт. Він – повна протилежність Верджила, живий, харизматичний, улюбленець жінок. Олдман зізнається йому в ніжних почуттях до Клер, і Роберт допомагає тому отримати її розташування.

Літній колекціонер і не здогадується, що стає жертвою ретельно продуманої авантюри, основна мета якої – роздобути його приховану колекцію предметів мистецтва. Він з подивом для себе з’ясовує, що почуття теж бувають підробками. Переживання головного героя показані реалістично.

Акторський склад

Головну роль у фільмі виконав легендарний Джеффрі Раш. Його робота по достоїнству оцінена критиками і простими шанувальниками кіно. Не менш талановито зіграли Джим Стерджесс, Сільвія Хукс і Дональд Сазерленд.

Картина зібрала безліч європейських кінонагород, була прихильно оцінена критиками. Для любителів фільмів з філософським змістом, які можна довго обговорювати після перегляду, ця картина підійде ідеально.

ЧИТАТИ ЩЕ

Ще один рік: дивитися онлайн

Том і Джеррі - це не кіт і миша, а літні вже чоловік і дружина, які прожили у шлюбі кілька десятків років - і прожили...

Межа ризику: дивитися онлайн

«Межа ризику» - це кінострічка, знята режисером Джей Сі Чендора в жанрі фінансового трилера. Прем'єра фільму відбулася у вересні 2011 року. Вона зібрала безліч позитивних...