Кірстен Данст зніме режисерський дебют

Кірстен Данст візьметься за дебютний у своїй кар’єрі повнометражний режисерський проект. В основу сценарію майбутнього фільму буде покладено багато в чому автобіографічний роман Сільвії Плат «Під скляним ковпаком» (1963).

Події роману розгортаються в 1953 році. Головна героїня Естер Грінвуд живе в передмісті Бостона. В якості призу вона отримує право на стажування у престижному нью-йоркському журналі. Дівчина спілкується переважно з двома подругами: богобоязливою Бетсі та саркастичною Дорін. Підтримує головну героїню відома письменниця Филомена Гіні. Велике місто і нові можливості не надихають протагоністку, в зв’язку з чим вона впадає у депресію і повертається додому.

Головну роль у картині виконає Дакота Фаннінг («Зараз саме час», «Нічні руху»).

Раніше Кірстен Данст зняла вже два короткометражні фільми: «Ласкаво просимо» (2007) і «Виродок» (2010). У своєму майбутньому фільмі вона також виступає в якості співавтора сценарію.

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....