«Крід 2»: Цікаві факти про фільм

У квітні кіностудія Warner Bros. оголосила про старт зйомок боксерської драми «Крід 2», реліз якої заплановано на листопад 2018 року. А сьогодні ми розбираємося, що нам відомо про картину. Вас чекає цікава добірка фактів.

Сюжет

  • Адоніс Крід змушений шукати баланс у житті. Між особистими зобов’язаннями і підготовкою до його наступної великої битві, він протистоїть викликом свого життя. Зустріч з опонентом, який пов’язаний з минулим його сім’ї, тільки підсилює його прагнення до битві на рингу. Роккі Бальбоа знаходиться поруч з Крідом, і вони разом будуть протистояти своєму ворогові.

Виконавці головних ролей

Крід 2
  • Також, глядачі побачать румунського боксера Флоріана Мунтеану в ролі Віктора – сина Івана Драго, Тессу Томпсон, Філіс Рашад, Карла Везерс і Майло Вентімілья.

Режисер фільму

  • Режисер Стівен Кейпл – молодший, який зняв «Земля обітована». виступить режисером фільму «Крід: Спадщина Роккі», змінивши Сильвестра Сталлоне.
Крід 2
  • Кейпл висловив захоплення з приводу майбутнього співробітництва: «Для мене це честь – працювати над такою знаковою франшизою, та ще й з такими прекрасними акторами, як Майк, Слай і Тесса. З нетерпінням чекаю початку зйомок».
Крід 2
  • Очікувалося, що Сталлоне ж стане і режисером спін-офф «Роккі» у фільмі «Крід-2», однак він прийняв рішення відмовитися від цієї роботи. За його словами, головний герой Адоніс Крід є представником нинішнього покоління і важливо, щоб режисер був одного з ним віку, як Сталлоне свого часу.

Створення фільму

  • Сценаристом картини виступив Сільвестр Сталлоне разом з ЧОО Ходаки Кокером, а Райан Куглер, режисер першої картини, стане продюсером стрічки.
  •  Передбачалося, що історія Івана Драго може стати спін-оффом франшизи «Роккі», проте сюжетні напрацювання по цій частині в результаті увійшли в «Крід 2».
Крід 2
  • Райан Куглер, який знімав оригінального «Кріда» (2015), відмовився від постановки сіквела, щоб зайнятися зйомками «Чорної пантери». Майкл Б. Джордан також зіграв в блокбастері Marvel одну з головних ролей, в зв’язку з чим зйомки «Крід 2» були відкладені.
Крід 2
  • У перший знімальний день Сильвестр Сталлоне опублікував ролик в Instagram, де підкреслив, що це особливий день, адже історія Роккі живе вже 42 роки.

ЧИТАТИ ЩЕ

Anya Taylor-Joy: Top 10 films starring actres

Anya Taylor-Joy, one of the most promising young actresses, shows her acting talent in both independent films and major commercial projects. Winner of prestigious awards...