Ілюстрації, що демонструють персонажів Disney в сучасних реаліях

Казковий світ мультфільмів від Disney асоціюється з красою, позитивними емоціями і дитинством. У них добро завжди перемагає зло та кожен живе щасливо. А ось Хосе Родольфо Лоайза Онтіверос, художник з Мексики, використав всім відомих персонажів, щоб зрозуміти наскільки толерантними є поціновувачі його робіт.

Родольфо спеціалізується на поп-культурі та в своїй манері поміщає персонажів в неортодоксальний контекст, демонструє їх у важких та неприємних ситуаціях, щоб дослідити загальну тематику «втрати невинності».

Створюючи такі твори, Родольфо хоче підняти питання про те, що було б з класичними персонажами, якби вони були з плоті та крові й зіткнулися з шаленим, надмірним світом популярності. На його думку, багато з них би стали залежними від алкоголю та наркотиків, страждали б від переслідувань або ж марнославства.

За допомогою чорного гумору художник пропонує інший погляд на дитячі казки. Гетеросексуальні пари більше зовсім не цікаві, естетики без «уколів краси» не існує, у лісі можна натрапити не лише на добрих гномів, а завжди безтурботні принцеси страждають від булімії та суїцидальних думок.

  

 

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....