Ілюстратор намалював персонажів «Зоряних воєн» в стилі Тіма Бертона

Американський художник російського походження Андрій Тарусов опублікував серію картин, яку назвав «Якби це зняв Тім Бертон». Малюнків демонструють, як би виглядали персонажі «Зоряних воєн», якби їх намалював Тім Бертон.

Відомий своїми роботами в стилі пін-ап і Бертон-стайл художник вже створював популярні в мережі картини, такі як кінематографічний календар на 2017 рік та «Революційний пін-ап-календар 2017», який Тарусов випустив до 100-річчя Жовтневої революції.

Бажання перемальовувати відомих персонажів, уявляючи собі, що вони були створені Тімом Бертоном також вже втілювалось в роботах Тарусова. Так, ілюстратор познайомив нас зі своїм баченням діснеївських принцес крізь призму відомого американського кінорежисера. А також зобразив персонажів серіалу «Гра престолів» в його ж стилі.

Тім Бертон приваблює своїм похмурим і трохи гротескним стилем. Його чорний гумор, недитячі казки і готичні фільми завоювали серця мільйонів людей по всьому світу, зробивши Бертона одним з найзнаменитіших режисерів. Він не вписується ні в голлівудський мейнстрім, ні в горду хвилю «незалежних». Для Голлівуду він занадто дивний і непередбачуваний, для авторського кіно – надто комерційно успішний. Творчість такої особистості не могла не привабити інших митців.

Тому, абсолютно закономірним є прагнення ілюстратора спробувати поглянути на світ, реальний чи кінематографічний, очима Бертона.

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....