Художник переніс героїв радянських мультфільмів на плакати треш-блокбастерів

Красноярський художник Богдан “Helix» Тимченко, відомий завдяки серії з героями гумористичного шоу «Село дурнів» в комікс-стилістиці, випустив незвичайну і яскраву серію малюнків. Головні дійові особи там – звичні герої радянських мультфільмів: кіт Матроскін, вовк з «Ну, постривай», Громозека з світів фантаста Кіра Буличова про пригоди Аліси Селезньової.

Але всі ці герої постають в дуже незвичайних образах. Матроскін бореться з зомбі, Вовк стискає в руках дробовик.

Тимченко пояснив, що ці роботи не засновані на конкретних фільмах і використовують лише загальну тему «pulp-тематики». При цьому в декількох малюнках з серії все-таки можна розгледіти відсилання до відомих творів – наприклад до «Термінатора» і фільму «Карате кід».

«Серію з героями мультфільмів я задумав досить давно, але все руки колись не доходили. А взагалі, все проходить досить стихійно. Наприклад, їдеш кудись і думаєш – непогано б намалювати Громозеку в стилі старих постерів. Або помістити козаків в Токіо майбутнього? (Від цієї ідеї я в підсумку відмовився). Такі роботи робляться виключно заради фану: приємно згадати персонажів з дитинства, приємно презентувати їх в незвичайному ракурсі».

З цієї серії художнику найбільше подобається саме Громозека – він найбільшстилістично вивірений. У планах Богдана продовжити серію зображеннями Чебурашки і крокодила Гени.

 

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....