Фестиваль «Кіномедіа 2015» оголошує прийом фільмів

Незалежна асоціація телерадіомовників (НАМ) оголошує прийом заявок на кінофестиваль «Кіномедіа 2015» – конкурс короткометражних фільмів про вплив та діяльність медіа. Прийом робіт триває до 15 листопада.

Розшукуються фільми молодих режисерів у жанрах: анімація, документалістика, а також ігрове та експериментальне кіно.

Головні вимоги:

  • Хронометраж – до 20 хв.
  • Відповідність тематиці кінофестивалю (фільми про роль та вплив медіа).

Цьогоріч організатори роблять особливий акцент на темі інформаційної війни, тому, окрім традиційних стрічок про медіа та їх роль у житті суспільства, на конкурс приймаються фільми про вплив ЗМІ на масову свідомість, інформаційну пропаганду, свободу слова, вибір між правдою і брехнею.

«Кіномедіа» – єдиний у своєму роді некомерційний кінофестиваль. Він покликаний висвітлювати принципи роботи газетярів, репортерів, телеведучих, практиків PR та інших, хто пише, знімає, розповідає та творить у сфері медіа. Вперше фестиваль відбувався у 2010 році, відтоді проводиться щорічно.

Мета фестивалю – підтримати правильне сприйняття ролі медіа як важливого елементу демократичного суспільства, розуміння важливості існування незалежних об’єктивних ЗМІ, що кожному надають змогу свідомо ухвалювати важливі рішення та не бути маріонеткою у світі інформації та пропаганди.

Ціль кінофестивалю – розкрити та підтримати нові режисерські таланти в Україні.

Організатор кінофестивалю – Незалежна асоціація телерадіомовників. Захід відбувається за підтримки Національного Фонду Підтримки Демократії (NED).

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....