Джордж Клуні стане лауреатом премії Американського кіноінституту

Актор, режисер, сценарист і продюсер Джордж Клуні стане лауреатом премії за прижиттєві досягнення, яка буде присуджена йому на 46-й церемонії вручення нагород Американського кіноінституту (AFI). Урочистий захід відбудеться 7 червня 2018 року в Лос-Анджелесі.

AFI – незалежна некомерційна організація, створена Національним фондом мистецтв, в яку входять не тільки видатні особи кінопромисловості, а й суспільно-політичні діячі, що підтримують кіно, телебачення і сферу розваг. Вшанування досягнень значущих осіб індустрії, які зробили внесок в її розвиток, організація почала в 1973-му році. З тих пір лауреатами премії ставали Джон Форд, Орсон Уеллс, Альфред Хічкок, Елізабет Тейлор, Роберт Де Ніро, Меріл Стріп та інші.

Свій вибір AFI пояснює тим, що «Джордж Клуні – один із найдинамічніших кінематографістів Голлівуду. З миттєво впізнаваною чарівністю він заворожує глядачів не тільки перед камерою, але й використовує свій власний кінематографічний голос для будь-яких глобальних проблем, щоб висвітлити питання прав людини, змін клімату та багато іншого. Протягом своєї кар’єри він заробив безліч престижних кінопремій, включаючи два «Оскари». Його фільми відрізняються чарівністю і універсальністю».

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....