Docudays UA покаже кращі документальні фільми в семи містах України

Протягом літа кінофестиваль Docudays UA проведе покази чотирьох документальних фільмів у Києві, Харкові, Дніпрі, Львові, Маріуполі, Одесі та Херсоні. Спеціально для цього були відібрані лише ті картини, що збирали аншлаги на попередньому кінофорумі, який відбувся в березні.

«Герої (цих фільмів) – звичайні люди, що прагнуть змін. Ці фільми – ілюстрація того, на що здатний їх «внутрішній двигун», і черговий доказ того, що наш світ тримається на людях, яким не байдуже», – розповідають організатори показів.

Будуть показані фільми «Майже святий» Стіва Гувера, «У променях сонця» Віталія Манського, «Як змінити світ» Джеррі Ротвела та «Українські шерифи» Романа Бондарчука.

Із 2 по 16 червня стрічки демонструватимуться в Києві, Львові, Харкові, Дніпрі та Маріуполі. Із 22 по 29 серпня – в Одесі, а з 25 по 28 – в Херсоні.

Проект, у рамках якого документальне кіно буде показуватися в різних містах країни, називається DOCU/ХІТ. Надалі організатори кінофоруму планують зробити його регулярним.

Раніше ми повідомляли про вихід офіційного трейлера фільму «Майже святий» («Крокодил Геннадій»), продюсером якого виступив Терренс Малік.

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....