Людина-Павук: Цікаві факти про фільм

Одним з головних і очікуваних анімаційних проектів 2018 року на даний момент стане новий мультфільм про Людину-Павука – «Людина-павук: Навколо Всесвіту». Виконаний в «коміксній» манері, проект покаже глядачам альтернативний світ, в якому відразу кілька персонажів носять костюми супергероя.

Про що фільм Людина-павук: Навколо Всесвіту

Мультфільм переносить нас на деякий час вперед після сумних подій, коли Пітер Паркер, рятуючи людей, героїчно загинув від рук чергового підступного і хитрого злодія, і розповідає про пригоди підлітка-афроамериканця Майлза Моралеса, який відкрив в собі надздібності. Що живе в Нью-Йорку юнака спіткала та ж доля, що і Паркера колись – його вкусив незвичайний павук, що з’явився в секретній лабораторії.

Зазнавши і освоївши несподівано придбані незвичайні здібності, Майлз в один прекрасний день усвідомлює свою готовність чинить героїчні вчинки. Одягнувшись в латексний костюм, він постає новою Людиною-павуком і встає на захист добра. Супергерой відразу ж обзаводиться масою недоброзичливців, які прагнуть завдати удару в будь-який зручний момент. А найстрашнішими для нього стають таємні вороги.

Чудово розуміючи позамежний рівень небезпеки, що загрожує йому, Майлз шукає союзників для спільної роботи. І незабаром вони з’являються. Герой анімаційної стрічки «Людина-павук: Навколо Всесвіту» пропонує їм діяти спільно, об’єднавшись в команду.

Хто озвучив головних персонажів

Голосом головного героя буде Шамейк Мур. За сюжетом людини-павука чекає зустріч з головним лиходієм Кінгліном, якого озвучував Лів Шрайбер. В одному зі своїх інтерв’ю актор сказав, що був дуже радий опинитися в команді професіоналів своєї справи, а роботу Філа Лорда і Крістофера Міллера назвав унікальною.

Також було оголошено, що Махершала Алі озвучить Аарона Девіса, а Брайан Тірі Генрі озвучить Джефферсона Девіса.

Режисер фільму Людина-павук: Навколо Всесвіту

Режисерами картини стали відповідальні за «Хранителів снів» Боб Персічетті і Пітер Ремзі.

Сценарій до фільму «Людина-павук: Навколо Всесвіту» написали автори анімаційної комедії «Лего. Фільм »і екшену« Мачо і ботан »Філ Лорд і Кріс Міллер.

Створення фільму Людина-павук: Навколо Всесвіту

Проект нового мультфільму про Людину-Павука був анонсований в 2015 році, але інформації про нього практично не було, за винятком того, що сюжет буде побудований навколо арки Дена Слотта – «Павукові Світи». З огляду на останні невдалі власних фільмів про Людину-Павука від SONY, фанати і критики були впевнені, що проект не буде реалізований.

На фестивалі Comic Con Experience сценаристи і продюсери Філ Лорд і Кріс Міллер підтвердили, що не буде ніякого зв’язку між кінематичної всесвіту Marvel і світом «Через всесвіти».

Лорд сказав, що, хоча Пітер Паркер буде відігравати важливу роль в їх фільмі, це буде інша версія класичного Павука, який стане наставником Майлза Моралеса.

Слід зазначити, що в новому проекті SONY застосувало оригінальний і незвичайний для своїх мультфільмів стиль, поєднуючи ЗD графіку і реальний малюнок з позиціонуванням кадрів з коміксів в класичному вигляді.

Прем’єра фільму «Людина-павук: Навколо Всесвіту» запланована на 13 грудня 2018 року.

ЧИТАТИ ЩЕ