Американець викрав автомобіль заради фільму «Той, що біжить по лезу 2049»

Житель штату Джорджія Чоловік на ім’я Кейтрік Вільямс викрав Maserati, щоб встигнути в кіно, на сеанс фільму «Той, що біжить по лезу 2049». Жителя штату Джорджія заарештували одразу по завершенню фільму.

Блакитний Maserati 2014 року випуску, що перебував у розшуку, помітили поліцаї, які проїжджали повз кінотеатр мережі AMC в місті Морроу. Про це повідомляється на офіційній сторінці шерифа округу Клейтон У Facebook. Саме там його припаркував 41-річний Вільямс, коли приїхав переглянути нову стрічку Дені Вільнева.

У заяві про затримання йдеться про те, що коли Вільямс переглянув фільм про копів з Лос-Анджелеса і вийшов з кіно, його вже чекав десяток таких. Щоправда, вони, на нещастя крадія, були не вигаданими, а цілком реальними й з хорошою підготовкою.

Оскільки при затриманні у мужчини було знайдено пістолет, то Вільямсу висунуто звинувачення не лише у викраденні автомобіля, а й у незаконному зберіганні зброї.

Залишається лише здогадуватись, на що ще готові піти люди, щоб подивитись шедевр. Адже шкодувати, якщо не переглянеш справді є про що. Сиквел класичного фантастичного фільму Рідлі Скотта «Той, що біжить по лезу» зібрав вже 240 мільйонів доларів. А головні ролі в стрічці зіграли Райан Гослінг, Харрісон Форд, Джаред Лето та Ана де Армас.

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....