Ахтем Сеїтаблаєв представив перший трейлер фільму «Кіборги»

З’явився офіційний трейлер фільму «Кіборги», режисером якого виступив Ахтем Сеітаблаєв. Стрічка обіцяє вийти на екрани сьомого грудня, в День збройних сил України.

Сюжету картини ґрунтується на реальних подіях. Сценарій для неї написала Наталія Ворожбит. Бюджет фільму склав 48 мільйонів гривень.

Події картини розгортаються протягом одного з бойових чергувань у вересні 2014 року. Група добровольців уперше приїжджає в Донецький аеропорт ім. Сергія Прокоф’єва. На той момент цей важливий стратегічний об’єкт захищається українськими військами вже чотири місяці.

Головний герой з позивним «Мажор» є молодим музикантом. Він поїхав на війну таємно від своїх заможних батьків. «Мажор» намагається зрозуміти сенс цієї війни. Яке її значення для країни й для окремих людей.

Впродовж 2017 року Ахтем Сеітаблаєв випустив на широкі екрани відразу два повнометражні фільми та зарекомендував себе як найбільш продуктивний український режисер.

 

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....