27 липня вийде комедійний серіал «Тато Ден»

27 липня на «1+1» відбудеться прем’єра комедійного серіалу «Тато Ден» про кохання, яке перевертає життя та плани головних героїв догори дриґом, і потрапляє під шквал критики суспільства. Глядачі зможуть побачити новий серіал в ефірі «1+1» з понеділка по четвер о 22:05.

За сюжетом, 24-річний красунчик Ден, за яким шаленіють жінки, та 39-річна бізнес-леді Тіна розпочинають стосунки без зобов’язань. Такий союз цілком влаштовує обох партнерів, аж поки Ден, який і думати раніше не хотів про серйозні стосунки, не починає розуміти, що по вуха закохався в Тіну. Попереду на Дена чекає знайомство з трьома дітьми обраниці, а Тіна дізнається, що мама Дена – це її шкільна подружка. Чи зможе пара подолати всі перепони на шляху до щастя, дивіться вже з понеділка на «1+1».

Папа Дэн

Ролі у серіалі виконують актори Наталія Ноздріна, Стас Тикунов, Тетяна Орлова, Людмила Загорська, Олексій Шуплецов, Дарія Трегубова, Микита Тарасов, Лаша Рамішвілі, Олексій Нагрудний, Катерина Вайвала, Олеся Гаєва, Ярослава Гуменюк, Вероніка Лук’яненко, Євген Лебедин.

Над виробництвом продукту працювала команда «FILM.UA».

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....