«Дюна» завдала удару в 40 млн. долл

Фільм «Дюна» канадського кінорежисера Дені Вільнева заробив 40,1 мільйона доларів, незважаючи на те, що йому довелося зіткнутися з конкуренцією подвійного домашнього прокату. Науково-фантастична епопея студій Legendary і Warner Bros. відкрилася одночасно в 4125 кінотеатрах по всій Північній Америці і на стример HBO Max. Це гібридна практика, яка використовується для всіх фільмів Warner 2021 року через пандемію. Дюна стала кращим вітчизняним відкриттям з усіх подібних театральних фільмів/продажу на HBO Max на сьогоднішній день, обігнавши Годзіллу проти Конга (31,7 мільйона доларів).

Збори незалежного кіно отримали колосальний поштовх завдяки фільму Уеса Андерсона French Dispatch (Французький вісник), який був випущений студією Searchlight Pictures в 52 кінотеатрах і отримав найвищий середній бал серед усіх фільмів з моменту відкриття кінотеатрів. Відкриття The French Dispatch в 14 містах оцінюється в 1,3 мільйона.

Venom: Let There Be Carnage який встановив рекорд відкриття в мільйони доларів в ці вихідні, в середньому близько 25 000 доларів на один екран. Для порівняння: в середньому на кожен кінотеатр для Веном 2 (після закриття після 90 мільйонів доларів в широкому прокаті, в середньому було зібрано 21 300 доларів з екрану. «Театр Анджелики» в Нью-Йорку був найпопулярнішим кінотеатром, який повідомив про кілька аншлагових показах .

Продовження хоррора Universal Halloween Kills лідирувала за касовими зборами на минулих вихідних, але не «вбило» його в другому заході: на 70,6% знизилася кількість театрів «второкурсника» до приблизно 14,5 мільйона доларів. Це помітно більше, ніж зіставні падіння для попереднього випуску 2018 року Хеллоуїн (-58,7 відсотка) і фільму 2007 року, який також називають Хеллоуїн (ще один випуск в багаторічній франшизі), з падінням на -63,9 відсотка. Різке падіння Kill в чималому ступені пов’язано з його денним дебютом на cтрімірговом сервісі студії NBC Peacock, так як під час пандемії такі релізи часто падали зі зборів більше, ніж очікувалося. На сьогоднішній день Kills заробив 73,1 мільйона доларів, що на 42,0 відсотка менше, ніж на Хеллоуїн в 2018 році (126,0 мільйона доларів).

Сиквел пригодницького бойовика United Artists Releasing / MGM No Time to Die за третій уїк-енд «подешевшав» на -50,0% до приблизно 11,8 млн доларів. У попередньому виході падіння зборів фільму про Джеймса Бонда на 56,9% було другим за величиною з п’яти частин франшизи з Деніелом Крейгом: ​​і крутіше, ніж в Казино Рояль 2006 році (-24,6%), Скайфол в 2012 р ( -53,4%) або в Привиді 2015 г. (-52,1 відсотка), хоча і не так різко, як на Quantum of Solace 2008 року (-60,4 відсотка)

Сукупні касові збори в ці вихідні склали приблизно 93,5 мільйона доларів. Це на -14,1% менше, ніж в минулі вихідні (коли Halloween Kills лідирував з 49,4 млн доларів), в 8,4 рази більше за ті ж вихідні у 2020 році, коли фільми тільки починали повертатися в кінотеатри (коли Honest Thief очолив другий вихідний з 2,3 млн доларів), і – на 13,0% менше, ніж за ті ж вихідні в 2019 році (коли Maleficent: Mistress of Evil лідирувала в другому заході з 19,3 млн доларів).

Володар третього місця в цей уїк-енд хоррор-екшен Веном 2 заробив 6,1 мільйон доларів в Північній Америці (загальний ринок США і Канади). До теперішнього часу фільм заробив $ 115,6 млн, a на міжнародному ринку $ 290,8 млн.

ЧИТАТИ ЩЕ

Найкрасивіші весільні сукні з кіно

У Нью-Йорку нещодавно завершився Тиждень весільної моди, на якій бренди показали сукні сезону осінь-зима 2018/2019. Але наречені частіше шукають сукню, як в улюбленому фільмі, аніж...

Як накачати прес у домашніх умовах: Ефективні вправи та поради

Прес – це одна з тих частин тіла, яку багато людей прагнуть покращити. Незалежно від того, чи ви хочете досягти рельєфного живота або просто зміцнити...

Зелений чай: яку користь він приносить

Зелений чай є одним із найпопулярніших напоїв у всьому світі. Його історія налічує тисячі років, і вона широко використовується в культурі різних народів. Але окрім...

Собаки та подорожі: чудова фотосесія

Фотограф Ганна Гейер любить подорожувати і бере із собою своїх чотириногих улюбленців. Ось про що вона пише: "Привіт, друзі! Мене звуть Ганна. Я живу в Австрії...