Бокс-офіс 2-4 червня: «Диво-жінка» підкорює ринок

Те, чого так довго чекали всі прихильники і прихильниці рівності статей – сталося! Новий блокбастер «Диво-жінка» явив світові одразу двох диво-жінок – режисера картини Петті Дженкінс і висхідну кінозірку родом з Ізраїлю Гал Гадот в головній ролі войовниці-рятівниці. Картина встановила абсолютний рекорд північноамериканського (США і Канада) прокату для жінки-режисера, зібравши за свій перший вікенд 100,5 мільйона доларів у 4165 кінозалах.

До речі, це перший в історії фільм-комікс про супергероя (пардон, супергероїню!), Який поставила жінка-режисер.

Цікаво, що критики, як правило скупі на похвалу фільмів такого роду, майже одностайно дуже високо його оцінили. Ще одна подробиця – серед глядачів у Північній Америці було 52 відсотки жінок. Це теж рекорд для фільму такого роду.

Ще одна цифра, що дає підстави думати, що у картини, як кажуть в Голлівуді, довгі ноги (такі ж довгі як у Гал Гадот). В тому сенсі, що картина буде йти довго і успішно на екранах світу. Так ось, у свій перший світовий прокатний вікенд фільм зібрав у 55 країнах 122,5 мільйона доларів.

Як завжди, не підкачав і старина Китай, де фільм зібрав за три дні 38 мільйонів доларів. Тільки бідному, бідному Лівану не випало переглянути картину. Там її заборонила влада, начебто через те, що Гал Гадот – ізраїльтянка, відслужила два роки в ізраїльській армії до того, як стати моделлю. Після цього вона почала зніматися в ролі цієї самої Диво-жінки в кінокоміксі, але в тих картинах їй була відведена допоміжна роль.

Загальний збір по всьому світу за один лише перший вікенд прокату склав 223 мільйони доларів, що обіцяє картині стати вельми прибутковою. Її постановочний бюджет був 150 мільйонів доларів, тож студії Warner, яка відчувала останнім часом деякі труднощі зі своїми фільмами-коміксами – сіквелами і пріквелами – що набридли публіці, не доводиться тепер турбуватися. Як то кажуть, cherchez la femme! Шукайте жінку! Ну, ось і знайшли.

Немає сумніву, що народилася нова франшиза. Вже оголошено, що тандем режисера Петті Дженкінс і актриси Гал Гадот буде працювати на другій картині серії. На відміну від першої, де справа відбувається під час Першої світової війни, дія другої картини відбуватиметься в наші дні.

На тлі значного успіху «Диво-жінки» все інше просто меркне. Друге місце за результатами прокату в Північній Америці зайняв новий мультик «Капітан підштаників: Перший епічний фільм» c 23,5 мільйонами зборів. Це непогано, враховуючи скромний постановочний бюджет у 38 мільйонів доларів.

На третьому місці з 66 відсотками падіння зборів у порівнянні з минулим уїк-ендом – п’ята серія «Піратів Карибського моря» з 21,6 мільйона доларів.

ЧИТАТИ ЩЕ

Найкрасивіші весільні сукні з кіно

У Нью-Йорку нещодавно завершився Тиждень весільної моди, на якій бренди показали сукні сезону осінь-зима 2018/2019. Але наречені частіше шукають сукню, як в улюбленому фільмі, аніж...

Як накачати прес у домашніх умовах: Ефективні вправи та поради

Прес – це одна з тих частин тіла, яку багато людей прагнуть покращити. Незалежно від того, чи ви хочете досягти рельєфного живота або просто зміцнити...

Зелений чай: яку користь він приносить

Зелений чай є одним із найпопулярніших напоїв у всьому світі. Його історія налічує тисячі років, і вона широко використовується в культурі різних народів. Але окрім...

Собаки та подорожі: чудова фотосесія

Фотограф Ганна Гейер любить подорожувати і бере із собою своїх чотириногих улюбленців. Ось про що вона пише: "Привіт, друзі! Мене звуть Ганна. Я живу в Австрії...