Бокс-офіс: 16-18 червня: «Тачки 3» випередили «Чудо-жінку»

Було цікаво, чи зможуть у цей уїк-енд мультяшні «Тачки 3» обійти непереможну «Диво-жінку». І цю гонку олюднені автомобілі з успішної франшизи студій Pixar і Disney, що вже зібрала по світу понад мільярд доларів, виграли.

Після фінішної межі на гоночному треку вікенду на «Тачки 3» чекав приз у 53,5 мільйона доларів із 4256 кінозалів. Це дещо гірше другої серії франшизи, яка на старті зібрала 66,1 мільйон доларів. Проте є підстави вважати, що завдяки світовій популярності франшизи картина, що коштувала у виробництві 175 мільйонів доларів, і створювалася протягом цілих п’яти років, все-таки окупиться.

Видається навіть цікавішим той факт, що касовий феномен «Диво-жінка», посівши друге місце за результатами вікенду з 40,8 мільйонами доларів зборів, втратила лише 30 відсотків каси в порівнянні з попереднім уїк-ендом. І це дуже добра ознака того, що у фільма буде довге і красиве касове життя. Воно і без того вже хороше. «Домашні» (США і Канада) загальні касові збори після цього вікенду досягли 274,6 мільйона доларів, а глобальні – 571,8 мільйона.

Цілком очевидно, що за таких темпів «Диво-жінка», поставлена ​​режисером-жінкою Петті Дженкінс, дуже скоро поб’є рекорд, встановлений іншою жінкою-режисером Феліду Ллойд з фільмом «Мама Мія!» у 2008 році з 609,8 мільйонами світових зборів.

Цікаво, що успіх «Диво-жінки» викликав до життя лавинообразну дискусію в Америці про необхідність залучення до поставновки фільмів і телесеріалів більшої кількості жінок-режисерів, число яких зараз знаходиться на рівні плюс-мінус сім відсотків. Цей, загалом позитивний рух, чимось нагадує дещо наївне положення в деяких скандинавських країнах, де за законом число жінок-міністрів має дорівнювати числу міністрів-чоловіків. Я особисто за так звану меритократію, тобто людину потрібно судити не за гендером або кольором шкіри, а за досягненнями і талантом.

А тепер трохи про фільм, що в цей вікенд зайняв третє місце за результатами прокату в Північній Америці. Це біографічна картина про вбитого багато років тому відомого репера Тупака Шакура «2pac: Легенда» (All Eyez on Me). Всупереч розгромним рецензіям кінокритиків і негативним відгуками друзів і людей, близьких до Шакура, таких, наприклад, як кінозірка Джада Пінкета-Сміта, картина викликала інтерес в основному у більш активного в плані відвідування кінотеатрів афро-американського населення і збори в її перший вікенд склали вражаючі 27,1 мільйона доларів.

На четвертому місці з 13,9 мільйонами доларів опинилася «Мумія», що залишається в Америці касово-мертвою (бідний Том Круз!). А на п’ятому – новий підводний трилер «Синя безодня» (47 Meters Down) з 11,5 мільйонами доларів.

ЧИТАТИ ЩЕ

Найкрасивіші весільні сукні з кіно

У Нью-Йорку нещодавно завершився Тиждень весільної моди, на якій бренди показали сукні сезону осінь-зима 2018/2019. Але наречені частіше шукають сукню, як в улюбленому фільмі, аніж...

Як накачати прес у домашніх умовах: Ефективні вправи та поради

Прес – це одна з тих частин тіла, яку багато людей прагнуть покращити. Незалежно від того, чи ви хочете досягти рельєфного живота або просто зміцнити...

Зелений чай: яку користь він приносить

Зелений чай є одним із найпопулярніших напоїв у всьому світі. Його історія налічує тисячі років, і вона широко використовується в культурі різних народів. Але окрім...

Собаки та подорожі: чудова фотосесія

Фотограф Ганна Гейер любить подорожувати і бере із собою своїх чотириногих улюбленців. Ось про що вона пише: "Привіт, друзі! Мене звуть Ганна. Я живу в Австрії...