Сериал ФК Барселона

Каталонська “Барселона” лідирує у чемпіонаті Іспанії з футболу, відірвавшись від свого головного переслідувача, мадридського “Реала”, на 12 очок. Багато експертів і фахівці пророкують «синьо-гранатовим» золоті медалі «Приклади» в нинішньому сезоні. Також вважають і великі букмекери – такі, наприклад, як Pin Up. Детальніше ознайомитись із БК Pin Up можна тут.

Окрім іншого, «Барса» продовжує залишатися надзвичайно активною і в медійному просторі. Зокрема, до свого 125-річчя, що наступить наступного року, «Барселона» планує випустити документальний серіал про клуб. На думку президента «блаугранас» Жоана Лапорти, серіал допоможе вболівальникам більше дізнатися про моменти становлення клубу, і водночас залучить масу нових уболівальників.

Усі подробиці тримаються поки що в секреті. Відомо лише те, що в серіалі будуть використовуватися архівні документальні хроніки, а також фрагменти флеш-інтерв’ю з різними легендами «Барси», включаючи не лише гравців та тренерів, а й функціонерів, а також інших працівників клубу. Передбачається, що втіленням проекту в життя займатиметься велика компанія: Netflix, або Amazon.