«Колишні» з Тіною Кароль: дивитися онлайн

Короткометражний фільм «Колишні» розповідає про жінку, яка будує відносини з чоловіком. Однак під час близькості з ним вона згадує своїх колишніх коханих. Образи останніх з’являються в квартирі, де живе головна героїня. Спілкування з ними змушують жінку переглянути своє життя.

Головну роль у стрічці виконала Тіна Кароль. «У кіношному амплуа її не впізнати: без червоної помади і в чорній перуці, співачка максимально змінилася для фільму. Незмінним, мабуть, залишився тільки її пронизливий погляд», – зазначили автори фільму. Також режисер стрічки Євген Баранов наголосив, що Кароль існує в цій стрічці на межі ігрового і документального кіно.

«Колишні» – це інтелектуальне кіно. У ньому розкрито питання важкого вибору людини в боротьбі між минулим і сьогоденням. І цей вибір визначає його завтрашній день», – сказала автор ідеї фільму Вікторія Баранова.

Режисер-постановник: Євген Баранов

У ролях: Тіна Кароль, Михайло Пшеничний, Володимир Горянський, Кирило Дицевіч, Олександр Попов, Іван Соловйов, Євген Лебедин, Олексій Яровенко, Олексій Нежурко, Дмитро Гольдман, Олександр Ведменскій, Дмитро Вівчарюк і Дмитро Чернов.

Продюсер: Вікторія Баранова

Оператор-постановник: Віталій Запороженко

Художник-постановник: Марсель Калмагаметов

+