9 березня на НЛО TV стартує детективний серіал «Касл»

Поки усі готуються до свята і вихідних, НЛО TV підготував для глядачів ще один сюрприз. Із 9 березня о 18:00 в ефірі каналу стартує детективний серіал «Касл».

«Слідом за «Теорією великого вибуху» вирішили порадувати аудиторію ще одним класним американським серіалом. Хоча в основі «Каслу» – детективна історія, він знятий з гумором, тому має сподобатися нашим глядачам», – директор телеканалу НЛО TV Іван Букрєєв.

Касл – американський комедійно-драматичний серіал. За сюжетом, під час розслідування вбивства детектив Кейт Бекет (Стана Катіч) помічає схожість місця злочину зі змальованими в детективах відомого письменника Річарда Касла (Натан Філліон). Касл стає підозрюваним, проте при дальшому розгляді справи він виявляється не причетним. Маючи дружні стосунки з мером та іншими впливовими людьми міста, Касл напрошується бути присутнім на всіх розслідуваннях, які проводитиме детектив Бекет, доки не збере матеріал для своєї майбутньої книги.

В ефірі НЛО TV серіал про підлітків «Касл» виходитиме з понеділка по суботу о 18:00.

Для довідки:

НЛО TV – молодіжний телеканал «НЛО TV» з’явився в ефірі українського телебачення у лютому 2012 року. Мовлення здійснюється у мережі Т2 , а також у мережах кабельних провайдерів цифрового і аналогового телебачення. Цільова аудиторія каналу 14-35 років. Телеканал транслює програми розважального характеру. Це популярні шоу, програми власного виробництва, серіали, скетчі та фільми. Директор телеканалу – Іван Букрєєв.

Канал НЛО TV входить до «Медіа Група Україна» – медіа-холдинга, який об’єднує національний телеканал «Україна», телеканали «НЛО TV» і «Індиго TV», тематичні канали «Футбол 1» і «Футбол 2», «Регіональну Медіа Групу» (канали «Донбас», «34 канал», «Сигма»), компанію «Медіапартнерство Баінг», оператор супутникового телебачення Xtra TV; продакшн-компанії «Теле Про» і «Допоможемо ТВ», мультимедійну платформу СЬОГОДНІ, журнал Vogue UA. Директор «Медіа Групи Україна» – Євген Бондаренко.

+