CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v80), quality = 91

Мелодрама «Дихай» стартує в українському прокаті з 7-го грудня. Світова прем’єра стрічки відбулася на 42-ому Міжнародному кінофестивалі в Торонто у вересні 2017 року. Також картина «Дихай» стала відкриттям Лондонського фестивалю 2017-го року.

Романтична історія кохання стала дебютною роботою Енді Серкіса як режисера. Раніше він запам’ятався глядачам своїми численними ролями, виконаними із застосуванням CGI. Автором сценарію виступив Вільям Ніколсон — номінант премії «Оскар» за фільми «Країна тіней» та «Гладіатор».

Основою для сценарію стала реальна історія кохання Робіна і Діани Кавендиш – батьків Джонатана Кавендиша, продюсера фільму.

Головні ролі в картині виконали Ендрю Гарфілд, відомий своєю роботою у фільмах «Соціальна мережа» (2010), «З міркувань совісті»(2017), «Мовчання» (2017) і Клер Фой, що запам’яталась грою у «Руйнівниках» (2011) та серіалі «Корона» (2016).

Зйомки стрічки відбувалися в аеропорті RAF Benson в Великобританії.

За сюжетом Робін та Діана познайомились на одній вечірці. Між ними спалахнула іскра буквально з першого погляду. Вони одразу зрозуміли, що мають бути разом все життя. Але на перешкоді їхньому щастю стає поліомієліт. Робін занедужав у віці 28-ми років. Чоловік не може самостійно дихати та нічого не відчуває нижче шиї.

В такому стані багато хто мріє лише про смерть, але Діана робить все, щоб чоловік хотів жити. Вона прагне, щоб Робін бачив, як росте їхній син Джонатан. Кохання і віра здатні на неможливе.

https://youtu.be/udx5rTiwX94