2 листопада вийдуть нові серії драми «Відважні»

Прем’єрний показ нових епізодів першого сезону соціально-детективної драми «Відважні» розпочнеться з 2 листопада в ефірі каналу «Україна». Проєкт FILM.UA Group і каналу «Україна» став новаторським: драма «Відважні» – перший український серіал, який розкриває тему домашнього насильства.

Початкові серії першого сезону транслювалися навесні цього року: протягом всього показу серіал тримав лідерство слоту за кількома головними аудиторіям. І був дуже тепло прийнятий глядачами.

У центрі сюжету – робота нового підрозділу поліції з боротьбі з домашнім насильством. У відділі зайняті чотири жінки: керівник Інга Долинська, оперативник Рената Маркович, IT-фахівець Уляна Біляк і психолог Соломія Дідух. Трохи пізніше з’явиться і колишній військовий Сергій Гончарук.

Про нові серії розповідає Юлія Міщенко, шоураннер і головний автор сценарію проекту:

«Поліцейські захищатимуть жертв домашнього насильства, незважаючи на особисті випробування, що випадуть кожному з них. Декого з головних героїв навіть буде обвинувачено у злочині. Чи справедливе це обвинувачення? Чи зможуть герої знайти вбивцю сестри Соломії? Дивіться нові серії «Відважних», попереду багато несподіванок».

У нових епізодах глядачі дізнаються про минуле героїнь: кожна з них невипадково потрапила саме в цей підрозділ. Караючи агресора і допомагаючи жертвам тиранії, наші героїні закривають власний гештальт і лікують свої травми.

Що приховує інтелігентна і глибока Інга? Чи зможе Рената притягнути до відповідальності колишнього чоловіка? Що стане з зухвалою Уляною? Чи одужає Соломія, яка потрапила в страшну аварію? Та й чи залишиться Сергій Гончарук в підрозділі? Всі відповіді – в нових серіях детективу

Отважные
Отважные

Соціальну складову проєкту важко переоцінити. У фіналі кожного епізоду надано номер Національної гарячої лінії громадської організації «Ла Страда Україна», яка підтримує жертв насильства. За час трансляції «Відважних» надійшло 2856 звернень від постраждалих – люди дізналися про існування цієї організації завдяки серіалу.

В головних ролях: Ірина Лановенко, Олександра Люта, Дар’я Петрожицька, Олександра Гончарова, Андрiй Мерзлiкiн, В’ячеслав Василюк, Віталій Деревянчук, Олександра Польгуй, Олександр Норчук, Максим Канюка, Ангеліна Степаненко, Владислав Гончаров та ін.

Режисери-постановники: Максим Гуленко, Павло Мащенко, Андрій Осмоловський

Оператор-постановник: Володимир Остапець

Головний автор сценарію: Юлія Міщенко

Сценаристи: Ольга Артюх, Марк Шпарбер, Антоніна Піховшек, Оксана Савченко, Тамара Нікітчина, Катерина Пекур, Тетяна Єрєскіна, Сергій та Наталя Шевченки, Інга Балицька, Лана Іваниця, Ірина Феофанова.

Продюсери: Вікторія Корогод, Олена Канішевська, Оксана Туник, Ірина Костюк, Юлія Міщенко.

 

ЧИТАТИ ЩЕ

Як сервувати стіл: корисні поради

Корисні поради, як зробити святковий стіл не тільки смачним і поживним, але й стильним, а також додати йому новорічної символічності. Сервування Дотримуйтеся єдиної стилістики. Кольори скатертини, посуду,...

3 грудня: яке свято цього дня

Традиційно публікуємо добірку свят, що припадають на 3 грудня. Варто враховувати, що з переходом на новий календар багато церковних свят тепер відзначатимуть у нові дати. Церковні...

«Барбі», «Вартові галактики», «Люксембург, Люксембург» стали найпопулярнішими на MEGOGO

Медіасервіс MEGOGO, лідер серед ОТТ-сервісів в Україні, продовжує ділитися рейтингом популярності контенту серед користувачів платформи. Так, у 3-му кварталі 2023 року MEGOGO ексклюзивно транслював бій...

Мама мене б’є: що робити

Сімейні стосунки між батьками та дітьми можуть бути складними та іноді незрозумілими. Іноді в сім'ях виникають ситуації, коли діти стикаються з фізичним покаранням своїх батьків....