19 квітня виходить серіал «Ніколи не здавайся»

У неділю, 19 квітня, о 17:00 на телеканалі «Україна» відбудеться прем’єра 4-серійної картини «Ніколи не здавайся» виробництва «Української продакшн студії» на замовлення каналу. Головна героїня фільму – успішна бізнес леді, чиє життя – лише багатий антураж, за фасадом якого надійно заховані травми юності.

36-річна Марина – керівник великої компанії і наречена справжнього красеня Іллі. У житті їй не вистачає лише одного: сміливості зізнатися собі, що все це не робить її щасливою.

Все змінюється одного дня, коли в офіс Марини приходить працювати Юля – людина з її минулого. Її поява змушує Марину повернутися в місто свого дитинства і роз’ятрити давні рани. Чи вистачить їй сміливості поглянути в обличчя старих образ? Сил зіткнутися з черговою зрадою? Мудрості розгледіти серед дорогої мішури нове, справжнє почуття?

Никогда не сдавайся
Никогда не сдавайся

За словами виконавиці ролі Юлі, акторки Катерини Гулякової, тема фільму дуже актуальна, адже вона розкриває причини проблем і невдач людини в зрілому віці, які насправді тягнуться з юності.

«Ми всі зранені з дитинства діти і, на жаль, несемо цей вантаж болю і проблем у доросле життя. Тема буллінгу сьогодні дуже важлива. Я сама перенесла його в шкільний час. Про це потрібно говорити, щоб люди розуміли, як поводитися, щоб діти не мовчали, щоб вчителі та батьки знали, як реагувати, й обов’язково реагували, щоб весь цей ланцюжок ніс відповідальність за те, що відбувається, і люди не були байдужими. Наша картина про те, наскільки любов важлива в родині, у долі кожної людини, дитини та соціального життя нашого суспільства в цілому», – говорить акторка.

Також ролі у фільмі виконали актори Лянка Гриу, Аліса Лукшина, Олеся Надєєва, В’ячеслав Довженко, Андрій Аверков, Максим Боряк, Максим Даньшин, Мирослава Філліпович, Аліна Разуменко та багато інших.

Режисер-постановник картини – Павло Тупик. Оператор-постановник – Андрій Поливаний-Бухтіяров. Продюсери – Наталія Стрибук, Вікторія Корогод, Ірина Чемерис, Ірина Заря. Виробництвом фільму на замовлення каналу «Україна» займалася «Українська продакшн студія». Зйомки проходили в Києві та Київській області.

ЧИТАТИ ЩЕ

Як сервувати стіл: корисні поради

Корисні поради, як зробити святковий стіл не тільки смачним і поживним, але й стильним, а також додати йому новорічної символічності. Сервування Дотримуйтеся єдиної стилістики. Кольори скатертини, посуду,...

3 грудня: яке свято цього дня

Традиційно публікуємо добірку свят, що припадають на 3 грудня. Варто враховувати, що з переходом на новий календар багато церковних свят тепер відзначатимуть у нові дати. Церковні...

«Барбі», «Вартові галактики», «Люксембург, Люксембург» стали найпопулярнішими на MEGOGO

Медіасервіс MEGOGO, лідер серед ОТТ-сервісів в Україні, продовжує ділитися рейтингом популярності контенту серед користувачів платформи. Так, у 3-му кварталі 2023 року MEGOGO ексклюзивно транслював бій...

Мама мене б’є: що робити

Сімейні стосунки між батьками та дітьми можуть бути складними та іноді незрозумілими. Іноді в сім'ях виникають ситуації, коли діти стикаються з фізичним покаранням своїх батьків....