Зірка серіалу «На твоєму боці» Дана Абизова розказала про свій щасливий шлюб

31 серпня о 21:00 на телеканалі «Україна» стартує прем’єра другого сезону популярного серіалу «На твоєму боці». На знімальному майданчику акторка Дана Абизова, яка зіграла роль нейрохірурга Анастасії Стрілецької, відверто розповіла, на яких «китах» будуються їхні стосунки з чоловіком, актором Олексієм Морозовим.

Акторка Дана Абизова зіграла одну з головних ролей у мелодрамі «На твоєму боці» каналу «Україна». Другий сезон серіалу розповість про зміни в житті нейрохірурга Анастасії Стрілецької і її коханого Максима Гринчука.

Під час знімального процесу Дана Абизова дещо привідкрила завісу особистого. За словами акторки, незважаючи на насичені графіки і тривалі відрядження, у них з чоловіком, актором Олексієм Морозовим, завжди залишаються теплі і довірливі відносини, секрет яких будується на відкритості.

«Наша формула: подобається – скажи, не подобається – теж скажи. У нас із чоловіком дуже відверті стосунки, які починалися з дружби, і цей дружній зв’язок ми зберегли – це основа наших відносин. Тому нам важливо не приховувати, якщо щось не подобається або інтереси когось із нас йдуть в інший бік. Адже різне трапляється у житті – і це нормально. Коли ми промовляємо складні моменти – проблеми випаровуються і все нормалізується. А якщо приховувати і переживати, то напруга всередині зростає і потім вихлюпується у який-небудь конфлікт», – поділилася Дана Абизова на знімальному майданчику другого сезону серіалу «На твоєму боці».

+