Жизнь без секса

Тривала відсутність інтимної близькості у людей може траплятися з різних причин. При цьому наслідки для здоров’я організму будуть у всіх однаковими. Якщо в перші тижні без сексу відчувається лише легкий дискомфорт, то за тривалого життя без статевого партнера можуть виникнути серйозні проблеми. Відсутність сексу – це одна з головних причин розвитку різних хвороб.

Захворювання, спричинені відсутністю сексу

Тривале утримання від статевої близькості загрожує появою наступних проблем зі здоров’ям:

  • зниження активності імунної системи;
  • підвищення ризику виникнення стресів;
  • еректильна дисфункція у чоловіків;
  • порушення сну;
  • зниження лібідо.

Тривала перерва у сексуальному житті може призвести до відчуження навіть партнерів, які до цього жили у коханні та злагоді. Крім цього, у чоловіків досить часто розвиваються злоякісні новоутворення простати, а у жінок збільшується ризик виникнення гінекологічних захворювань, оскільки стінки піхви слабшають. Відсутність сексу протягом тривалого часу – це одна з основних причин застою крові у малому тазі. Це призводить до появи мастопатії чи андекситу.

Неприємний наслідок інтимної помірності для представників обох статей – прояв гормональних збоїв. При цьому спостерігається сухість та висипання шкірних покривів, поява передчасних мімічних зморшок. Надлишок в організмі чоловічих гормонів викликає напади агресії та появу нав’язливих думок. Тривала перерва в інтимному житті призводить до безсоння, зловживання спиртним, ожиріння.

Як відсутність сексу впливає стан жіночого організму

Жінки, у житті яких тривалий час відсутня інтимна близькість із статевим партнером, ризикують стати фригідними та ніколи не випробувати справжнього фізичного задоволення. Крім цього, у жінок з’являються чоловічі риси характеру. Найчастіше причиною агресії стає усвідомлення своєї неповноцінності.

Регулярна інтимна близькість допомагає легше переносити несприятливі дні менструального циклу та клімаксу. Оргазм – це своєрідний масаж матки, тому систематичне заняття якісним сексом дозволяє позбутися багатьох неприємних хвороб. За відсутності сексу у жінок суттєво погіршується стан волосся та шкірних покривів.

Без секса

Секс та здоров’я чоловічого організму

Розвиток нервових розладів – це найчастіше наслідок тривалої відсутності сексу в чоловіків. Вони проявляються різними патологіями:

  • зайва дратівливість;
  • депресія;
  • загальна апатія.

Відомі випадки, коли відсутність сексу призводила чоловіків до самогубства. Хвороби нервового характеру пояснюються відсутністю гормонів, що виробляються під час інтимної близькості та оргазму. Зниження рівня тестостерону – головна причина відсутності чоловічої активності. При його нестачі також зменшується обсяг м’язів та міцність кісток скелета.

У чоловіків, які припиняють регулярне сексуальне життя, вироблення організмом насіннєвої рідини продовжується. Тому не виключається довільна еякуляція, особливо у нічний час. Організм здорової людини потребує систематичного оновлення сперми. Якщо інтимна близькість відсутня, то результаті адаптації її кількість істотно знижується. Не виключається рання дисфункція організму та розвиток імпотенції. У медицині відомі випадки, коли чоловіки, які тривалий час утримувалися від інтимної близькості, згодом діагностували безпліддя.