Завершено зйомки фільму Юлі Дегліної «Homo Deus. Людина божественна»

Стрічка не пройшла конкурсний відбір під час останнього пітчингу Держкіно України, втім режисерка Юлія Дегліна та продюсерка Поліна Герман вирішили знімати картину власним коштом.

«Фільм порушує важливі теми дорослішання, проблеми, з якими стикаються підлітки. Ми подавали картину на пітчинг Держкіно, але не пройшли відбір. Попри це ми з Юлією Дегліною вирішили розпочати виробництво фільму, власним коштом. Незалежне кіно — одна з потужних складових кінопроцесу. Це можливість для автора вільно висловлюватися й не бути скутим у творчості будь-якими межами», — розповідає продюсерка картини Поліна Герман.

«Зйомки були схожі на поїздку на американських гірках. Дати зйомок тричі переносилися. Замість планованих 4-х змін було завдання вкластись у дві, і ми з ним упоралися. Перший знімальний день проходив на складній локації — у покинутій недобудові, це була „найспекотніша“ зміна в моєму житті. Другий знімальний день проходив у моїй квартирі, і, на щастя, все пройшло легко. Після цих зйомок я ще сильніше відчула, що команда — це все», — ділиться враженнями режисерка Юля Дегліна.

За сюжетом, події фільму охоплюють добу з життя героїв. Уля та Назар знайомляться на рейві, а потім залазять на дах, щоб зайнятися коханням. Раптом вони помічають людину, що от-от стрибне вниз. Вони рятують хлопця — Іллю, який перебуває під дією психотропних речовин.

Головні ролі грають Марія Штофа, Артур Алієв і Даниіл Каменський.

Homo Deus. Людина божественна

«Це історія про самотність, коли ти знаходиш своїх людей, коли ти знаходиш те, заради чого варто продовжувати жити, знаходиш любов, якийсь сенс. Ти забуваєшся в якихось речах, але це тимчасово: якісь стосунки на одну ніч, якісь тусовки, але потім ти приходиш додому — і ти не можеш залишатись один, тому що твоя порожнеча стає ще більшою від усього цього», — ділиться враженнями від фільму виконавиця ролі головної героїні Улі Марія Штофа.

Роль Іллі зіграв Даниіл Каменський, відомий за фільмом «Сторожова застава» і драмою Дар’ї Онищенко «Забуті». Попри немалу кількість ролей у великих проєктах актор подовжує зніматись у незалежному кіно.

«Дуже важливо розвиватися всебічно, і коли проєкт дає тобі свободу, коли є хороший сценарій — тобі є де розгулятися. Ти можеш творити так, як ти хочеш. Це фактично позбавляє всіх рамок, і ти можеш бути ким завгодно. Коли я бачу хороший проєкт, хороший сценарій, хорошу групу — я в неї закохуюсь і я хочу з нею творити далі. Незалежне кіно, залежне кіно — дуже важливо, щоб мені було цікаво і щоб я вхопився за проєкт. Коли так відбувається, мені хочеться віддаватися на всі сто відсотків», — зізнається актор.

Зараз триває постпродакшн стрічки, прем’єра запланована 2021 року.

+