Закінчилися зйомки українського серіалу «Багато негожих днів»

Режисерка Ірина Громозда, акторки Олена Борозенець, Катерина Тишкевич та Галина Кобзар-Слободюк поділилися враженнями про зйомки, розповіли про своїх героїнь та їхні долі.

«Багато негожих днів» – це мелодрама, що розповідає непросту історію любові, дружби, взаємодопомоги та милосердя. У житті Каті Смоліної стається біда: в автоаварії гине її чоловік Андрій, а найкраща подруга Інна, яка була з ним в одній машині, опиняється в реанімації. Катя забирає дочку Інни до себе додому. А згодом дізнається, що чоловік та найкраща подруга були коханцями…

Режисерка Ірина Громозда («Вір мені», «Тато Ден», «Схованки») розповіла про атмосферу, що панувала на зйомках:

«Це були незабутні «негожі дні», сповнені любові, творчості, легкості та суму – тому що так швидко промайнули! На проєкті зібралися чудові актори та група. Саме тому наше кіно вийшло свіжим, літнім, у ньому буде багато музики, кольору і світла, і також любові та красоти».

Знімальний майданчик проєкту об’єднав відомих і улюблених глядачами акторів: Олену Борозенець («Жіночий лікар 2», «Тато Ден», «І будуть люди»), Петра Рикова («Схованки», «Жіночий лікар 4»), Катерину Тишкевич («Ніщо не трапляється двічі»), Григорія Бакланова («Ніщо не трапляється двічі», «Лінія світла»), Галину Кобзар-Слободюк та інших.

Головну героїню, вчительку музики Катю Смоліну, зіграла акторка Олена Борозенець. Вона описує Катю так:

«Моя Катя – людина рідкісної душевної доброти та краси. Вона з тих, хто більше віддає, ніж бере, що призводить до важких наслідків. Вважаю, що вона забагато жертвує собою… У минулому у неї був шанс стати відомою піаністкою, проте вона обрала коханого і відсунула свої інтереси на другий план. І ось зараз у неї знову з’являється шанс все змінити, але Катя знову думає не про себе».

Роль найкращої подруги головної героїні, Інни, виконала Катерина Тишкевич. Вона поділилася власним баченням характеру своєї героїні:

«Я не сказала б, що Інна фатальна жінка, вона скоріш заплуталася і закохалася. Просто так вийшло, що її коханий – чоловік найкращої подруги, і для неї це велика трагедія. Вона взагалі не підла, просто так склалися обставини».

Актриса Галина Кобзар-Слободюк, яка зіграла Тамару Михайлівну, свекруху Каті, глибоко відчула свою героїню:

«Тамара Михайлівна – дуже цікавий персонаж, вона зазнає страшну драму. І поруч із нею опиняється маленька дівчинка Маша. Моїй героїні не довелося стати бабусею, опікуватися внуком чи внучкою, але тепло цієї дівчинки Маші вона відчуває. Спочатку Тамара Михайлівна відштовхує дитину, проте поступово, крок по кроку, моя героїня відтане».

Много ненастных дней
Много ненастных дней

Також Галина Анатоліївна зізналася, що сцена похорону була найважчою для неї: «Неможливо занадто глибоко занурюватися в такий епізод, це дуже важко, має бути міра й грань, що поділяє життя та світ кіно».

Режисер-постановник: Ірина Громозда

Оператор-постановник: Дмитро Кіптилий

Автор сценарію: Мар’яна Бек

Продюсери: Віктор Мірський, Вікторія Корогод, Наталія Стрибук, Ірина Черняк, Олена Малкова, Катерина Швець.

У ролях: Олена Борозенець, Катерина Тишкевич, Петро Риков, Григорій Бакланов, Галина Кобзар-Слободюк, Діана Дика, Віталій Кудрявцев, Олексій Нагрудний і ін.

+