Зак Снайдер зняв короткометражку на iphone

Американський режисер Зак Снайдер, що відомий як автор фільмів «300 спартанців» і «Хранителі», випустив короткометражку «Snow Steam Iron». Короткометражка від початку і до кінця знята на iphone, бюджет – особисті кошти Снайдера. Модель пристрою і обсяг додаткового обладнання режисер розкривати не став.

Снайдер працював над проектом кілька днів без серйозних зусиль. У роботі йому допомагали син і дочка. Режисер заявив, що це був дивний, непростий досвід, адже атмосфера на майданчику була доволі напруженою, проте йому було приємно зібратись разом з дітьми, знімати кіно, розмовляти. Як батько він радів тому, що цей фільм дав можливість йому побути разом з дітьми , тому все і вдалось.

У чотирьоххвилинному відео Зак Снайдер використовує свої звичні стилістичні прийоми, проте картина вийшла не тільки дуже ефектною, але і пронизливою, щирою, незважаючи на те, що у героїв немає жодної репліки. Та, насправді, вони й не потрібні. Все зрозуміло без слів, адже тема стрічки – насильство над жінкою.

Режисер завантажив «Snow Steam Iron» в соціальну мережу Vero, призначену спеціально для незалежних авторів. У минулому постановник також використовував програму для того, щоб поділитися кадрами з «Ліги справедливості». Звідки ролик швидко перекочував на YouTube.

+