Ілон Маск: людина, яка робить неможливе

Навряд чи у світі є людина, яка не чула б про Ілона Маска – генія, мільярдера, плейбою та філантропа. Таке порівняння з Тоні Старком не випадково – частково саме з нього списаний образ, втілений Робертом Дауні-молодшим – і це не вигадка, сказав сам режисер Джон Фавро. А це ще не єдиний цікавий факт біографії Маска. Ми відібрали 20 цікаивх фактів про Ілона Маска:

Маск народився в ПАР і там же навчався в школі, причому стосунки з однокласниками у нього серйозно не ладналися – Ілон був замкнутим і найбільше любив читати. Одного разу його зіштовхнули зі сходів, і тільки щаслива нагода дозволила йому відбутися лише перебуванням у лікарні. Щоправда, тоді він зламав носа.

Перший заробіток юного генія становив 500 доларів – за стільки він продав першу написану ним особисто комп’ютерну програму.

В університеті Маск був співвласником підпільного нічного клубу, який влаштували у гуртожитку. Самим клубом він не цікавився, але підприємство було достатньо прибутковим, щоб оплачувати оренду.

Ілон Маск молодість

Ілон вступив до знаменитого Стенфордського університету, щоб отримати диплом магістра, але кинув навчання через два дні, щоб впритул зайнятися комп’ютерними технологіями.

Мільярдер заснував компанію SpaceX з амбітною метою – зменшити витрати на космічні польоти удесятеро. Він вважає, що людству рано чи пізно доведеться переселятися із Землі – така ідея виникла у нього під впливом романів Азімова.

Офіційна зарплата Ілона Маска у компанії “Тесла” становить один долар на рік.

Макс – найбагатша людина на планеті. Він офіційно випередив навіть засновника “Амазон” Джеффа Безоса.

Илон Маск

Однією з чотирьох найулюбленіших книг Маска є знаменитий “Володар перстнів”.

Ілон Маск є однією з 2011 людей у ​​світі, які підписали “Клятву дарування”. Він жертвує досить велику частину свого статку на різноманітні благодійні проекти.

Мільярдер – великий шанувальник серіалу “Теорія Великого вибуху”, де вона навіть знялася в ролі камео. Не відмовився він і від зйомок у дитинстві Шелдона. спин-оффе знаменитий франшизи. І, звичайно, він увічнений у кіновселенні “Марвел” як приятель Тоні Старка.

П’ятеро синів Маска від першої дружини з’явилися на світ у результаті процедури екстракорпорального запліднення – це двійня та трійня. І перша дитина померла, коли їй було лише десять тижнів.

Шоста дитина Ілона Маска, яку йому народила канадська співачка Граймс, не має гендера. Точніше, батьки сказали, що він сам визначитися з ним, коли настане час.

Space X

Ілон любить працювати більше, ніж їсти і спати. Їжа здається йому марною тратою часу – і він з радістю відмовився б від нього, якби можна було отримувати поживні речовини іншим способом. Що стосується сну, то геній та філантроп може заснути лише після дози снодійного. Чи зняться йому при цьому електровівці – невідомо.

Незважаючи на те, що Ілон Маск вірить у високі технології, штучний інтелект вважає серйозною загрозою для людства. Вона навіть спеціально відкрила некомерційну організацію, яка в ідеалі повинна попередити загрозу, що походить від ІА, а поки що займається його вивченням.

Маск дійсно справжній плейбой – він зустрічався з різними жінками, включаючи голлівудську актрису Ембер Херд.

Як справжній мрійник мільярдер не шкодує грошей на свої дивні хобі. Наприклад, він придбав Wet Nellie – це знаменитий автомобіль із “Бондіани”, який за сюжетом фільму трансформувався у підводний човен.

У 2018 році на борту Space X відправився в космос ще один винахід Маска – чудовий червоний автомобіль “Тесла”. Цю подію назвали найвитратнішим і найефективнішим піар-ходом в історії реклами.

Ad Astra – один з найбільш амбітних проектів філантропа, який обожнює комікси, в тому числі і про людей “Ікс”, так що заснував цілу закриту школу. Навряд чи там навчаються діти-мутанти, але, як і завжди з проектами Маска, атмосфера створена приголомшливо. На сайті школи є тільки електронна пошта, тому ніхто, крім батьків учнів (і то не факт, адже їх ніхто не бачив), не знає, де вона знаходиться і чим діти там займаються.

Ілон Маск – ейдетік, тобто має здатність дуже точно запам’ятовувати не тільки все прочитане, але й ті події, свідком яких він був. Відтворює він все це так само точно.

Власник Space X одного разу вирішив віддати шану ще одному космічному мрійнику, Сергію Корольову, причому зробити це у своїй оригінальній манері – він особисто зустрівся із сином та онуком знаменитого винахідника та влаштував для них “космічну екскурсію” по своїй компанії.

Звісно, людей розбурхує ще один факт – факт покупки “Твіттера”, але поки що незрозуміло, чи вплине це на його біографію. Поки що це виглядає просто як невелика галочка у його робочому списку та невичерпне джерело мемів для інтернет-жартівників.

+