Який телевізор можна придбати до 15 тисяч гривень

Телевізори значно виросли в ціні за останні місяці. Вартість більшості сучасних моделей стартує з 20 тисяч гривень. Це досить велика сума, яку можуть відразу витратити далеко не всі. Що тоді говорити про більш сучасні пристрої, які коштують по кількадесят тисяч?

Та тим українцям, які повинні економити з якихось причин, все одно не варто надто засмучуватися, адже і в бюджетному сегменті є багато достойних варіантів.

Що впливає на ціну найбільше

Вартість залежить від багатьох чинників. Найвагомішими з них є бренд, діагональ та характеристики екрану. Розглянемо їх докладніше.

Назва бренду впливає не лише на задоволеність користувача (як багато хто може подумати), а й на якість пристрою. Такі телевізори як Samsung, LG, Philips, Sony та деякі інші коштуватимуть дорожче в порівнянні з аналогами від менш відомих виробників. Різниця в ціні пояснюється тим, що вони краще зібрані та можуть похвалитися більшою надійністю і терміном служби. Тому за можливості обирайте телевізор від однієї з цих компаній.

Що стосується діагоналі, то якщо порівняти дві аналогічні моделі, але різних розмірів від того ж Samsung, виявиться, що різниця в ціні між ними може досягати в кілька тисяч. Наприклад, Samsung UE50AU7100UXUA (50 дюймів) коштує без знижки 22 тисячі, а Samsung UE55AU7100UXUA (55 дюймів) — 25300.

Також дуже впливає тип телевізора. Існують наступні:

  • LED — бюджетні;
  • QLED (NanoCell, Triluminos) — середня вартість варіанти;
  • OLED — преміальна технологія.

Також до характеристик екрану відноситься роздільна здатність, HDR, яскравість, частота зміни кадрів тощо.

Що можна придбати за 15000 і менше

Почнемо з того, що великі мережі магазинів часто дають непогані знижки на телевізори. Тому у вас є досить непоганий шанс придбати за таку суму модель, яка у звичайний час коштує більше. Щодо характеристик, то розраховувати можна на наступне:

  1. Діагональ. Більшість пропозицій приходиться на 32-дюймові моделі, але в продажі є також 40, 43 і навіть 50-дюймові телевізори.
  2. Тип дисплея. Звісно ж, в цій ціновій категорії немає сенсу шукати QLED, NanoCell, Triluminos чи OLED. В будь-якому випадку вам доведеться задовольнитися LED-моделлю.
  3. Роздільна здатність. Вона залежить від діагоналі екрану. Та радує те, що тут є телевізори навіть з 4K (3840×2160). Це моделі розміром 43 і 50 дюймів.
  4. Частота оновлення зображення. Цей параметр становить 50-60 Гц. Тут не потрібно навіть заморочуватись, адже його більше ніж достатньо, якщо ви не збираєтеся підключати ігрову консоль.
  5. Smart TV. Функція присутня практично на всіх моделях. До винятків відносяться лише пристрої з невеликими діагоналями та кілька одиниць 32-х і 39-дюймових телевізорів.

Те, скільки ви витратите, залежить насамперед від ваших потреб та вимог. Але той факт, що ви можете придбати цілком достойну техніку за невеликі кошти, залишається незмінним.

+