орбитрек

Тренажери поділяються на дві великі групи: силові та кардіо, зовсім як тренування. Як правило, це дві різні частини зали і навіть дві різні групи людей, які віддають перевагу чомусь одному, хоча цього, звичайно, робити не варто.

Кардіотренажери зроблять спортсмена витривалішим, розвинуть дихальну систему, розігріють м’язи та зв’язки перед основним тренуванням. До речі, саме в контексті розминки кардіотренажери демонструють свою перевагу перед звичайними стрибками, махами або бігом на місці: опинившись на тренажері, можна підвищувати навантаження та інтенсивність дуже плавно, так що навіть зовсім холодні м’язи встигають адаптуватися та підготуватися до тренування. Якщо починати, наприклад, з джампінг-джеків, на коліна так чи інакше обрушується вся вага, і ніяк не вдасться “скрутити” навантаження так, щоб давити на них менше. У цей час велотренажер, еліпсоїд або гребний тренажер дозволяють почати дуже м’яко, щоб у міру того, як м’язи і зв’язки нагріваються, тіло плавно входило в тренувальний режим. Десяти-п’ятнадцяти хвилин на одному, а ще краще за кілька різних тренажерів буде достатньо, щоб можна було перейти до силової секції. Запчастини для орбітреків потрібні частіше, оскільки вони дуже популярні.

У силовій секції спортзалу є два головні відділи: стійки і, власне, тренажери, які діляться по групах м’язів: для грудей, спини, ніг, біцепсів, трицепсів і навіть для кора. Новачок, людина, яка відновлюється після тривалої перерви або травми не готові до вільної ваги. Всі ці чудові блокові машини, тягові та жимові пристрої створені спеціально для того, щоб задіяти м’язи і при цьому звести ризик травматизації до мінімуму. Будь-який силовий тренажер створено так, щоб на ньому можна було розміститися лише у правильному положенні та переміщувати вантаж лише за правильною траєкторією. Зрозуміло, за великого бажання, можна і там помилитися, але зачатки здорового глузду та базова уважність дозволять зробити неоціненний внесок у своє спортивне довголіття. Запчастини для спортивних тренажерів так само дозволяють підтримквати їх в робочосу стані.

Тренажер завжди рухається в одній площині, щоб задіяти м’язи в заданій амплітуді і під потрібними кутами. Навіть якщо рукоятка вислизне з рук, найгірше, що може статися, це гучний стукіт, на який обернуться інші відвідувачі, а це набагато краще, ніж втратити контроль над штангою. Тому варто просто дозволити тренажерам зробити свою роботу.