Array

Як продовжити строк служби ноутбука

Портативний комп’ютер — пристрій, який купується на декілька років. Багато користувачів замислюються, як продовжити термін експлуатації техніки. Звісно, бюджетна модель вийде з ладу швидше за ігрову чи ноутбук бізнес-класу. В дорожчих моделях встановлюються надійніші комплектуючі, що витримують більші навантаження. Проте за дотримання нескладних правил навіть недорогий девайс зможе прослужити довго.

В інтернет-магазині Eldorado.ua представлено широкий вибір ноутбуків перевірених торгових марок: https://eldorado.ua/uk/notebooks/c1039096/. Такі гаджети відрізняються оптимальним співвідношенням ціни та якості, отримують гарні відгуки користувачів, які вже встигли оцінити комп’ютер у справі.

641db46784bfd.png

Обережне поводження з ноутбуком

Більшість пошкоджень механічного характеру виникають через необережне поводження з девайсом. Намагайтесь дотримуватись таких рекомендацій:

  1. Не розміщуйте напої поряд із ноутбуком.
  2. За перенесення пристрою тримайте його двома руками на нижню частину. В жодному разі не піднімайте ноутбук за дисплей.
  3. Намагайтесь уникати температурних перепадів. Низькі температури, як і високі, шкодять деталям пристрою.
  4. Не залишайте ноутбук поряд із працюючими електроприладами, бо він буде перебувати в магнітному полі, яке шкодить техніці.
  5. Не закривайте кришку, не впевнившись, що на клавіатурі нічого немає. Якщо всередині залишиться ручка чи олівець, може тріснути екран.
  6. Під час відкриття та закриття тримайте кришку двома руками та рухайтесь обережно, щоб не пошкодити петлі.

Ноутбуки Lenovo є одними з найкращих щодо витривалості та продуктивності. Переглянути технічні характеристики та порівняти різні девайси можна у відповідному розділі магазину Eldorado.ua: https://eldorado.ua/uk/notebooks/c1039096/producer=lenovo/.

Рекомендації щодо догляду

Після зарядки виймайте вилку з розетку, притримуючи її руками. Не можна смикати за кабель. Для зберігання зарядного пристрою змотуйте кабель вільно, щоб не утворювались перегини. Якщо ви користуєтесь дисками, слідкуйте, щоб під час виймання їх з оптичного приводу не пошкодились порти та інші компоненти. У ході транспортування ноутбуку порти та оптичний привод мають бути вільними. Після повного зарядження акумулятора, відключіть ноутбук від мережі. Це продовжить термін служби батареї.

641db4678bf91.png

Видаляйте пил із клавіатури та екрану, щоб він не потрапляв всередину. Періодично звертайтесь до сервісних центрів для профілактичних чисток внутрішніх компонентів. Перевіряйте коректність роботи антивірусних програм, оновлюйте їх за необхідності. Видаляйте програми, які не потрібні. Це збільшить швидкодію ПК.

ЧИТАТИ ЩЕ

Відкрита лекція Данила Яневського «Проєкт “Україна”: минуле й майбутнє країни, на землях якої зійшлися найбільші світові цивілізації»

12 грудня 2023 року  о 16:00 в Національній бібліотеці України імені Ярослава Мудрого за адресою вул. Грушевського Михайла, 1 відбудеться відкрита лекція Данила Яневського «Проєкт...

Різновиди брекетів та як відбувається їх встановлення

Брекети – це елементи ортодонтичної системи, за допомогою яких виправляють прикус та вирівнюють зуби. Пристрій являє собою кріплення, які фіксуються на поверхні кожного зуба з...