Як обрати приватну школу в Києві для вашої малечі?

Яка вона «найкраща приватна школа в Києві»? Спробуємо з’ясувати, чому приватна школа в Киеві Basis – це ідеальний навчальний заклад для молодих киян.

Місія школи «Базис»

Приватна школа «Базис» не просто забезпечує якісну освіту в галузі природничих наук. ЇЇ місія — надати учню високі можливості для втілення своїх амбіцій у майбутньому. Саме завдяки такому підходу випускники школи є бажаними студентами у найкращих вищих навчальних закладах світу. А в майбутньому такі студенти зможуть реалізуватись як успішні та самодостатні особистості.

Педагоги

Школа «Basis» заснована педагогами, які мають власні методики та розробки. Тут органічно поєднується традиційне викладання із сучасним і дружнім підходом до дітей. Кожен член команди «Basis» є не просто експертом, а й фанатом свого предмету. Дружня атмосфера та справжнє зацікавлення перетворюють школу в місце, яке розвиває та спонукає рости.

школа в Києві

Візія школи

Співзасновники та вчителі школи прагнуть отримати неофіційне звання «найкраща приватна школа в Києві». Школа «Базис» має амбіції стати еталоном для всіх інших шкіл аналогічного профілю. І кожна ця ціль досяжна, адже вже сьогодні «Basis» – це платформа для об’єднання актуальних сьогодні знань з фундаментом природничої освіти.

Методи навчання

Визначаючись підходь вам та чи інша приватна школа в Києві завжди звертайте увагу на методи навчання вашої дитини. Сьогодні не варто обирати класичний, багато в чому теоретичний підхід. Сучасні діти потребують сучасних методик. Найкраща приватна школа «Basis» дозволяє своїм викладачам самостійно складати плани та обирати інтерактивні методи, які передбачають залучення учнів до вирішення цікавих завдань чи проведення неординарних дослідів. Саме таким повинне бути навчання, яке дарує актуальні знання та навички!

школа в Києві

Навчальний процес

Як і з методами, якщо ви бачите, що школа в Києві сьогодні пропонує класичний процес, який базується на запам‘ятовуванні та відтворенні інформації, краще оминайте таку школу. В приватній школі «Базис» навчальні програми, а від так і процес базується на зацікавленості учнів.

Акцент зроблений не на «зазубрюванні», а на запитаннях школярів. Адже якщо в дитини виникає запитання, значить вона заглибилась в інформацію, осмислює її, робить свої висновки, формує теорії. Так зі школярів формуються дорослі, які вміють мислити критично.

На кого орієнтована школа?

Важливо розуміти для кого працює приватна школа. Трапляється, що їхньою цільовою аудиторією як бізнесу є батьки. Проте в школі «Базис» орієнтація виключно на учнів. Тих учнів, які прагнуть отримати хорошу профільну освіту та мати високий рівень англійської мови.

Найкраща приватна школа в Києві «Basis» розвиває високий потенціал, природну схильність та зацікавленість дітей у навчанні. Вступити в школу можна в будь-якому класі, пройшовши співбесіду із психологом чи профільними викладачами, для старшокласників.

Тут ваші діти займатимуться в сучасних кабінетах, обладнаних сучасною мультимедійною технікою та програмним забезпеченням. Отримуватимуть триразове харчування та чартер до школи від станції метро імені Тараса Шевченка зранку та у зворотному напрямку ввечері.

+