Англійська мова вивчається з різними цілями. Хтось хоче просто спілкуватися з іноземними знайомими, хтось збирається знайти роботу в англомовній країні або просто подорожувати світом, а комусь хочеться краще знати мову, щоб дивитися на ній серіали. У будь-якому разі, знати її не буде зайвим ні для кого.

Де пройти курси англійської мови онлайн і які сучаснi серіали на ній можна назвати найцікавішими?

Друзi

Американський серіал у популярному жанрі сіткому, де розповідається про життя шістьох давніх друзів. Вони живуть у Манхеттені – одному з найпрестижніших районів Нью-Йорка. Головні ролі зіграли такі знамениті актори, як Дженніфер Еністон, Кортні Кокс, Метт Леблан та інші.

Кожна серія – це нова історія з життя шістьох друзів, які постійно залишаються разом, незважаючи на те, що вони абсолютно різні: Рейчел звикла жити у багатстві, Фібі має дивне минуле з безліччю загадок, а Рос займається наукою і викладає в університеті.

Гра престолів

З’явившись нещодавно, цей серіал, знятий за творчістю Джорджа Мартіна, встиг стати легендою. У ньому ніби переплітаються кілька сюжетів: про боротьбу кількох знатних родин за трон; про принцесу, про існування якої довгий час ніхто нічого не знав і яка теж бореться за королівський титул; а також про те, як королівство протистоїть постійним загрозам із півночі.

Складний сюжет, розбавлений появою магічних істот, неоднозначні персонажі та неможливість вгадати, чим закінчиться серіал та кожна окрема серія – все це приваблює мільйони глядачів у всьому світі.

Шерлок

Ця екранізація книг Артура Конан Дойла також є досить популярною серед телеглядачів. Її особливість у тому, що вона не повторює сюжет дослівно, а адаптує його до сучасних реалій.

Тут вас зустрінуть ваші старі знайомі – Шерлок Холмс та доктор Ватсон, тільки дія відбуватиметься у наш час. В іншому все так само – розслідування заплутаних злочинів, неповторна британська атмосфера.

Картковий будиночок

Американський конгресмен, націлений на довгу та успішну кар’єру, допомагає просунути кандидатуру нового президента країни, щоб той, у свою чергу, також підвищив його на посаді. Але на нього чекає розчарування вже відразу після виборів – конгресмену повідомляють, що він залишиться на колишньому місці.

Політик хоче помститися обраному президентові за цей вчинок. До нього приєднується його дружина.

У зйомках брали участь Кевін Спейсі, Робін Райт та інші відомі актори.

Щоб дивитися всі серіали без субтитрів і розуміти сюжет і діалоги, пройдіть курс в EnglishDom. Викладачі, які працюють тут, визначать ваш рівень володіння мовою, складуть програму навчання та дадуть рекомендації.