У мережі з’явилися перші проморолики майбутнього серіалу за мотивами псевдодокументального фільму Тайки Вайтіті «Реальні упирі».

Дія серіалу перенесли в Нью-Йорк, сюжет розповість про трьох вампірів, які прожили разом кілька сотень років і тепер намагаються освоїтися в сучасному світі.

Їх четвертий співмешканець – енергетичний вампір на ім’я Колін Робінсон. На відміну від побратимів він харчуються не кров’ю, а висмоктує з жертв енергію, доводячи їх до смерті анекдотами і тупими жартами.

«Зазвичай він харчується в офісах, але його сила поширюється і на вампірів-співмешканців», – йдеться в описі.

У серіалі ми побачимо Метта Беррі ( «Крістофер Робін»), Кайван Новака ( «Міські легенди»), Наташу Деметрій (Stath Lets Flats) і Харві Гільєна ( «Виховуючи Хоуп»).

Прем’єра телеадаптаціі «Реальних упирів» відбудеться на FX навесні 2019 року. Сценарист проекту – Пол Сімс, він же разом з Тайко Вайтіті і Джемейн Клементом продюсує серіал.

Псевдодокументальний мокьюментарі-фільм «Реальні упирі» зняли режисери Тайка Вайтіті і Джемейн Клемент в 2014 році. Фільм був представлений на фестивалі «Санденс», де його добре зустріли критики. «Реальні упирі» зібрали всього 6 млн доларів в невеликому прокаті, але ця сума була в рази біль ша від витрат на зйомку.