Вийшов трейлер другого сезону серіалу «Корона»

В мережі з’явився перший трейлер та кадри другого сезону серіалу «Корона», що розповідає про історію правління королеви Великобританії Єлизавети II.

Якщо перший сезон розповідав про молодість королеви Єлизавети, то другий охопить період з 1956 по 1964 рік, коли королівського дому довелося зіткнутися з заявами про те, що у принца Філіпа є любовна інтрига на стороні.

У новому сезоні буде десять серій, у яких на глядача чекає історія Суецької кризи. Та гучного скандалу, який призвів до падіння уряду. Це був непростий час для Великобританії 60-х років і для монарха безпосередньо. Також глядач дізнається про новий роман нестримної Принцеси Маргарет і фотографа лорда Сноудона.

До основного акторського складу, до якого входять Клер Фой, Метт Сміт, Ванесса Кірбі, у другому сезоні приєднався Меттью Гуд, а також Майкл С. Холл і Джоді Бальфур, які втілять на екрані президентське подружжя Джона і Жаклін Кеннеді.

Другий сезон «Корони» стартує 8 грудня.

Цікаво, що серіал був продовжений на другий сезон ще до виходу на екрани першого. І є одним з найбільш дорогих телепроектів, адже на створення перших 10 серій було витрачено 156 мільйонів доларів.

https://youtu.be/j6lRQ_SyCOU

+