Датський провокатор Ларс фон Трієр приготував для позаконкурсної програми Каннського кінофестивалю свій новий фільм «Будинок, який побудував Джек». Сьогодні в мережі з’явився трейлер картини.

Психологічний трилер присвячений серійному вбивці Джеку Потрошителю. У стрічці детально зображається, з яких причин він почав вбивати людей. Дія фільму розгортається протягом 12 років в 1970-х і 1980-х роках. У ній детально зображається вбивство п’яти жертв злочинця. Оповідачем в картині буде сам Джек. У картині знімаються Метт Діллон, Райлі Кіо, Ума Турман і Бруно Ганц.

В український прокат фільм обіцяє вийти восени. В інтерв’ю виданню The Guardian Ларс фон Трієр заявив, що його фільм натхненний Дональдом Трампом: «Фільм вихваляє ідею того, що життя – зла і безсердечна штука. Це підтверджує недавнє воцаріння homo trumpus, Щурячого короля».

Попередній свій фільм Трієр випустив п’ять років тому. Це була порно-драма «Німфоманка», прем’єра якої відбулася на Берлінале. Зазвичай він представляє свої картини саме в Каннах. Однак під час прес-конференції на цьому кінофорумі в 2011 році зі своєю стрічкою «Меланхолія» режисер заявив, що симпатизує Гітлеру. За це він отримав статус персони нон-грата на фестивалі. Цей статус був знятий з нього лише в 2013 році.