Вийшов трейлер інтерактивного фільму «Чорне дзеркало: Бармаглот»

Стрімінговий сервіс Netflix опублікував трейлер фільму «Чорне дзеркало: Бармаглот». Прем’єра картини відбудеться 28 грудня.

«Барма глот» – інтерактивний повнометражний фільм, що входить у всесвіт серіалу «Чорне дзеркало».

Глядачі самостійно обиратимуть розвиток сюжету. Для цього творці картини відзняли більше п’яти годин матеріалу.

Дія фільму розгортається в 80-х роках. Головний герой – програміст з психічним розладом. Він вирішує створити гру по книзі в стилі «вибери собі пригоди». Незабаром реальність і віртуальний світ починають мінятися місцями.

Брандашмиг – вигаданий персонаж з вірша Льюїса Керролла «Бармаглот», яке наведене в казці «Аліса в Задзеркаллі». Вірш відомо тим, що в ньому багато неіснуючих слів, які, тим не менш вплетені в оповідання і підкоряються законам мови.

Сам Брандашмиг згаданий у вірші всього один раз. Однак уже в поемі «Полювання на Снарка», виданому через два роки після «Аліси», Брандашмиг став повноцінним персонажем.

Головні ролі в проекті зіграли: Фінн Уайтхед ( «Дюнкерк»), Вілл Поултер ( «Ми – Міллери») і Азім Чаудхрі ( «Щасливчик»).

Режисером виступив Девід Слейд, який вже працював в проекті «Чорне дзеркало». Він зняв п’ятий епізод четвертого сезону ( «Металіст»).

ЧИТАТИ ЩЕ

Як сервувати стіл: корисні поради

Корисні поради, як зробити святковий стіл не тільки смачним і поживним, але й стильним, а також додати йому новорічної символічності. Сервування Дотримуйтеся єдиної стилістики. Кольори скатертини, посуду,...

3 грудня: яке свято цього дня

Традиційно публікуємо добірку свят, що припадають на 3 грудня. Варто враховувати, що з переходом на новий календар багато церковних свят тепер відзначатимуть у нові дати. Церковні...

«Барбі», «Вартові галактики», «Люксембург, Люксембург» стали найпопулярнішими на MEGOGO

Медіасервіс MEGOGO, лідер серед ОТТ-сервісів в Україні, продовжує ділитися рейтингом популярності контенту серед користувачів платформи. Так, у 3-му кварталі 2023 року MEGOGO ексклюзивно транслював бій...

Мама мене б’є: що робити

Сімейні стосунки між батьками та дітьми можуть бути складними та іноді незрозумілими. Іноді в сім'ях виникають ситуації, коли діти стикаються з фізичним покаранням своїх батьків....